عنوان MegaMan 2.5D منتشر شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷

عنوان جدید MegaMan 2.5D به تلاش هواداران این کاراکتر ساخته شد. پروژه‌ی انیمیشنی مگامن، که توسط دو تن از هواداران این شخصیت دوست داشتنی اداره می‌شد، چندی پیش تبدیل به یک بازی شده و بالاخره پس از تلاش های فراوان پروسه‌ی ساخت آن به پایان رسیده است.

بر اساس صحبت‌های طراح اصلی بازی، Peter Sjöstrand، و برنامه نویس آن، Edgar Cebolledo، کار ساخت این بازی چیزی حدود ۸ سال طول کشیده است؛ با این وجود هزینه‌ی دریافت این بازی رایگان است و در ازای زحمات هشت ساله‌ی سازندگان این عنوان ریالی پرداخت نخواهید کرد. آن‌ها همچنین خاطرنشان کردند که این پروژه به عنوان سریالی انیمیشنی آغاز شد و پس از دریافت بازخوردهای مثبت بسیار از سوی بینندگان تصمیم گرفتند آن را به دنیای بازی‌ها بیاورند. کپکام هنوز واکنشی نسبت به این بازی و انتشار آن نشان نداده است. جدا از این که این عنوان ممکن است از جهات مختلفی با دیگر بازی‌های مگامن تفاوت داشته باشد، سازندگان آن المان‌های بسیار جالب و خلاقانه‌ای به بازی اضافه کرده‌اند.

اساساً دو ویژگی برجسته عنوان MegaMan 2.5D را از دیگر عناوین مگامن متمایز می‌کند. اولین ویژگی بخش دو نفره‌ی آن است که به کاربران این فرصت را می‌دهد تا در کنار یکدیگر بر علیه Dr.Wiley مبارزه کنند؛ دومی نیز استفاده از تغییر پرسپکتیو دوربین و نمای آن به دفعات در بازی است که در بخش تک‌نفره آشکارا به چشم می‌خورد.

این عنوان در حال حاضر تنها برای رایانه‌های شخصی در دسترس است ولی تیم سازنده‌ی MegaMan 2.5D عمیقاً مشتاق است تا آن را به کنسول‌ها بیاورد. جهت دریافت بازی برای رایانه های شخصی به اینجا مراجعه کنید.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید