WB Games قصد معرفی بازی جدیدی را دارد | تمام مدارک به بتمن ختم می‌شوند

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۱

حتما با استودیوی WB Montreal آشنایی دارید؛ استودیویی که در سال ۲۰۱۳ بازی Batman: Arkham Origins را منتشر‌ کرد و با این که آن بازی در حد دیگر بازی‌های سری Arkham، ساخته استودیوی ماهر و کاربلد راک استدی (Rocksteady) نبود، اما عنوانی قابل قبول و خوب به حساب می‌آمد. حال، طبق شایعات فراوانی که در گذشته شنیده می‌شد، مشخص شده است که افراد استودیوی WB Montreal سخت مشغول کار برروی یک عنوان هستند و قرار است به زودی از این بازی اطلاعات کسب کنیم.

آی جی ان فرانسه به تازگی یک توییت جدید منتشر کرده است که لوگوی شرکت WB Games در پایین آن قرار دارد و نوشته بزرگ «تاریخ را حفظ کنید» به چشم می‌خورد. این تاریخ، ۸ مارس سال ۲۰۱۷ است و طرفداران را به شدت هیجان زده کرده است. نکته قابل توجه این است که نوع فونت و نوشتار و البته لوگوی استودیو کاملا شبیه به استایل نوشتاری سری Batman: Arkham است و همین موضوع احتمال این که بازی جدید یک بازی بتمن باشد را افزایش می‌دهد. در زیر می‌توانید توییت آی جی ان فرانسه را مشاهده کنید:

پیش از این که وارد جزئیات شویم، بد نیست اشاره کنیم WB Montreal، یعنی سازنده بازی Arkham Origins، مدت تقریبا زیادی است که مشغول ساخت این پروژه هستند. در سال ۲۰۱۵ ما شنیدیم که این استودیو در حال کار برروی یک بازی بر اساس شخصیت سوپرمن است اما چیزی که به طور قطع در همان زمان مشخص شد این بود که استودیوی WB Montreal تشکیل شده تا بازی‌های بزرگ و AAA متعددی با اقتباس از گنجینه DC Comics و برندهای برادران وارنر تولید کند.

پس از فراموش شدن آن شایعه، شایعه دیگری منتشر شد. این بار شایعه شده بود که استودیوی WB Montreal در حال کار برروی یک بازی بر اساس Suicide Squad است که آن نیز رد شد. پس از همه این‌ها، مدتی پیش بود که شایعه شد استودیوی مذکور در حال کار برروی یک بازی بر اساس شخصیت دیمین  وین (رابین چهارم و فرزند خونی بروس وین) است. آیا سرانجام مشخص خواهد شد که بازی در دست ساخت این استودیو چیست؟

در یک گزارش از US Gamer همچنین تصویری را مشاهده می‌کنیم که لوگوی Batman: Arkham Origins را با ایده «تاریخ را حفظ کنید» نشان می‌دهد.

علاوه بر این ها، لوگوی WB Games قرار گرفته در تصویر توییت آی جی ان فرانسه، به شدت شبیه به لوگوی این شرکت در بازی Batman: Arkham City است.

با این که به طور رسمی نمی‌دانیم که بازی جدید استودیوی WB Montreal چه چیزی است اما قطعا بیشترین احتمال، مربوط به نسخه‌ای جدید از بتمن می‌شود. در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۷ چه چیزی معرفی خواهد شد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید