بازی FIFA 18 به صورت رسمی تایید شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۱

دقایقی پیش، طی یک خبر رسمی از سوی شرکت الکترونیک آرتز، ساخت بازی FIFA 18 تایید شد.

امروز طرفداران سری بازی محبوب فیفا، سر از پا نمی‌شناسند، زیرا ساخت نسخه بعدی از این سری، یعنی FIFA 18 توسط الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تاییده شده است و سازندگان، توضیحات جدیدی را درباره این عنوان مطرح کرده اند. طبق گفته‌های سازندگان، قسمت Journey با توجه به استقبالی که از سوی طرفداران دریافت کرد، در نسخه بعدی این سری هم وجود خواهد داشت که شامل شخصیت ها و اتفاقات جدیدی خواهد بود.

 همچنین در ادامه آندرو ویلسون (Andrew Wilson) افزود:

ما در بازی FIFA 17 برای اولین بار در کل این سری، بخش داستانی The Journey را به بازی اضافه کردیم که مورد توجه طرفداران و کاربران این عنوان قرار گرفت، حال فصل دوم این بخش در نسخه بعدی بازی وجود خواهد داشت که شخصیت ها و اتفاقات تازه‌ای را به دنبال خود دارد. تیم سازنده ما در ونکوور (Vancouver)، در حال کار بر روی بازی FIFA 18 است. ما این نوید را به طرفداران این سری می‌دهیم که در نسخه جدید، ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیاری به بازی افزوده خواهد شد که این ویژگی‌ها، در قسمت محبوب التمیت تیم (Ultimate Team) بسیار تاثیر گذار خواهد بود، به طوری که هوادارن باید منتظر بهترین نسخه‌ای که تا به حال ساخته شده است، باشند.

طبق آمار، کاربران علاقه بسیاری به بازی‌کردن قسمت The Journey دارند که تا هم اکنون، تعداد ۱۰ میلیون نفر این بخش را تجربه کرده اند. این پیشرفت و استقبال شامل بخش التیمت تیم هم می‌شود که بازی‌کنندگان آن هر سال ۱۰ درصد بیشتر می‌شوند.

با توجه به این موضوع که طرفداران استقبال بسیار خوبی از نسخه ۱۷ این سری داشته‌اند و آن را بهترین نسخه در این سری معرفی کرده‌اند، حال باید منتظر یک سوپرایز بزرگ از سوی سازندگان باشند و احتمالا مثل هر سال، این عنوان در ماه های مهر یا آبان عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید