در حال حاضر بیشی از ۱۰۰ بازی برای نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارد

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰

یکی از بزرگترین کاستی‌های کنسول Wii U که به باور خیلی‌ها از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت این کنسول بر شمرده می‌شود، تعداد کم بازی‌های عرضه شده برای آن بود. اما به نظر می‌رسد که شرکت نینتندو از این اشتباهش درس گرفته و تمام تلاش خود را می‌کند تا این وضعیت برای جدیدترین کنسولش، یعنی نینتندو سوییچ تکرار نشود. نینتندو پیش از این اعلام کرده بود که حدود ۸۰ بازی برای نینتندو سوییچ، در دست توسعه قرار دارند؛ اما این شرکت اخیراً خبر از افزایش این تعداد به بیش از ۱۰۰ عدد داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت مورد بحث، روز گذشته پیرامون ارائه‌ی گزارش مالی سه‌ماهه‌ی اخیر خود، جلسه‌ای را برگزار کرد که همانطور که انتظار می‌رفت، شاهد صحبت‌هایی هم در خصوص نینتندو سوییچ بودیم. تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima)، رئیس نینتندو، در جریان این جلسه در خصوص بازی‌های در دست توسعه‌ی نینتندو سوییچ اینطور بیان کرد:

پس از ارائه‌ی گزارش در روز جمعه ۲۴ دی ماه (۱۳ ژانویه)، درخواست‌های بیشتری از سوی ناشرین نرم‌افزاری مبنی بر توسعه‌ی بازی برای این سیستم، دریافت کردیم. در جریان آن ارائه، ما خبر از در دست توسعه بودن بیش از ۸۰ بازی از سوی بیش از ۵۰ ناشر نرم‌افزاری، دادیم. اما این رقم به ۱۰۰ عدد از سوی بیش از ۷۰ استودیو افزایش یافته است. ما در آینده اطلاعات بیشتری از فهرست بازی‌های این کنسول منتشر خواهیم کرد، پس منتظر باشید.

این خبر رویایی برای علاقه‌مندان به این شرکت و کنسول محسوب می‌گردد چراکه پس از گذشت مدت کوتاهی از روز ۲۴ دی (۱۳ ژانویه)، شاهد افزایش بازی‌های در دست عرضه‌ی این کنسول خلاقانه هستیم که مطمئناً وضعیت خوبی را برای این کنسول رقم خواهد زد.

در راستای اخبار دیگر پیرامون این سخت‌افزار باید اعلام کنیم که نینتندو تصمیم به افزایش تولیدی خود از این دستگاه، جهت پاسخ به افزایش میزان تقاضای آن در بازار در پی پیش‌فروش خوبش، گرفته است. نینتندو سوییچ قرار است از روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازار‌های جهانی شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید