الکترونیک‌آرتز از وسعت و بخش تک‌نفره‌ی نسخه‌ی جدید Star Wars Battlefront می‌گوید

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴

اندرو ویلسون (Andrew Wilson) به‌عنوان مدیر عامل الکترونیک‌آرتز، طی گزارش مالی جدید آن تا پایان ماه دسامبر، جزئیات جدیدی از نسخه‌ی جدید Star Wars Battlefront به اشتراک گذاشته است.

طبق گفته‌های ویلسون، نسخه‌ی جدید Star Wars Battlefront حتی از نسخه‌ی قبلی آن هم وسیع‌تر است و به بازیکنان اجازه می‌دهد که در “چندین دوره‌ی مختلف از Star Wars” با شخصیت‌ها و قهرمانان مختلف از بازی لذت ببرند. ویلسون نیز قول داده است که “راه‌های جدیدی برای تجربه‌ی بازی” وجود داشته باشند و از این رو، اضافه شدن بخش تک‌نفره را تایید کرده است. همچنین در ماه‌های آینده، جزئیات بیشتری از این راه‌های جدید منتشر می‌شوند.

نسخه‌ی جدید Star Wars Battlefront توسط DICE ،Motive و Criterion ساخته می‌شود و تجربه و تخصص آن‌ها در عرصه‌های گوناگون، باعث می‌شود که در آخر شاهد “یک تجربه‌ی شگفت‌انگیز” باشیم.

علاوه بر این‌ها، ویلسون گفته است که در این عنوان جدید، “مکان‌ها، سفینه‌ها، دوره‌ها و گیم مودهای بیشتری” وجود دارند و الکترونیک‌آرتز فکر می‌کند که توانسته انتظارات و درخواست‌های طرفداران را برآورده کند. الکترونیک‌آرتز نیز احساسی عالی نسبت به این بازی، جامعه‌ی طرفداران و فیلم Star Wars دارد که برروی عرضه­‌ی بازی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

در ماه‌های گذشته، بلیک یورگنسن، مدیر مالی الکترونیک‌آرتز، گفته بود که این ناشر نسبت به انتقادات وارد شده بر نسخه‌ی اول Star Wars Battlefront درس گرفته و با استفاده از آن‌ها و رفع ایرادات گذشته، قصد بهبود نسخه‌ی جدید را دارد. یورگنسن همچنین گفته بود که تیم سازنده به سختی برروی بازی کار می‌کند تا از ارائه‌ی تجربه‌ای عمیق، جذاب و سرگرم‌کننده اطمینان حاصل نمایند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید