الکترونیک آرتز از Need For Speed بعدی می‌گوید | تمرکز برروی نوآوری

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵

آخرین نسخه از سری Need For Speed با همین نام در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و توانست نظر طرفداران را تا حد رضایت بخشی به خود جلب کند. اما بازی‌بازان جای خالی یک Need For Speed را حس می‌کنند و دیر یا زود منتظر بودند تا الکترونیک آرتز نسخه بعدی در این سری را معرفی نماید. حال، می‌دانیم که نسخه جدیدی در کار است.

طی کنفرانس گزارش مالی سه ماه اخیر شرکت الکترونیک آرتز، مدیر ارشد اجرایی این شرکت، آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، در مورد عنوان Need For Speed بعدی سخن گفت که قرار است در سال مالی ۲۰۱۸ منتشر شود؛ این بدان معنی است که این بازی باید تا تاریخی پیش از ۳۱ ماه مارس سال ۲۰۱۸ منتشر شود (اوایل ۲۰۱۸).

آقای ویلسون اشاره کرد که تیم سازنده برروی نوآوری تمرکز کرده است و شرکت الکترونیک آرتز باور دارد که این نسخه از سری هیجان انگیز ترین و زیبا ترین بازی در سری Need for Speed است که شرکت تا به حال تولید کرده است.

ما همچنین هیجان زده هستیم که یک عنوان Need for Speed جدید را در سال مالی ۲۰۱۸ منتشر می‌کنیم.

ما به بازی یک چرخه توسعه طولانی و گسترش یافته دادیم تا برروی نوآوری تمرکز شود و تیم Need For Speed در حال جا به جا کردن مرز‌های رانندگی اکشن هستند؛ چیزی که ما عقیده داریم هیجان انگیز ترین و زیبا ترین نسخه Need for Speed است که تا به حال تولید کردیم.

قطعا جالب خواهد بود که ببینیم این «نوآوری» که آقای ویلسون در مورد آن می‌گوید، دقیقا چه چیزی است. سبک رانندگی اکشن مدتی است که کم فروغ بوده و عنوانی قابل توجه در این سبک منتشر نشده است. با این وجود باید به شدت منتظر Need For Speed بعدی باشیم. اگر قرار است بازی در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر شود، پس باید کم کم آماده معرفی رسمی بازی شویم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید