اطلاعاتی درباره صداگذار شخصیت آلوی در عنوان Horizon: Zero Dawn

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

حضور آشلی برچ (Ashly Burch) به عنوان صداگذار شخصیت آلوی در عنوان Horizon: Zero Dawn تایید شده است؛ او در عناوینی مانند Borderlands و Life is Strange به خوبی درخشیده است.

از زمان اولین پرده برداری از عنوان Horizon: Zero Dawn در طی مراسم E3 سال ۲۰۱۴، این عنوان به یکی از عناوینی تبدیل شده است که خیلی از بازی‌بازان منتظر عرضه‌ی این عنوان اختصاصی پلی‌استیشن ۴ هستند. اکنون تیتر خبر تازه‌ای که درباره این عنوان منتشر شده است، از تایید هنرپیشه صداگذار شخصیت آلوی خبر می‌دهد.

هنرپیشه صداگذار زن، آشلی برچ، تایید شده است تا در نقش آلوی در این عنوان صداگذاری کند. این صداگذار، حضور خودش را توسط یک پست در توییتر و بیان کردن اینکه خیلی خوشحال است که صداگذاری یک شخصیت زن جوان را برعهده دارد که در کنار دیگر نژادها در حال مبارزه است، آشکار کرد. با توجه به میزانی که از شخصیت آلوی، در تریلرها نشان داده شد و بر روی خواسته‌های مستقل و نیرومندش تاکید می‌کرد؛ به نظر می‌رسد که با توجه به نقش‌های قابل تحسین برچ مانند شخصیت کلویی در عنوان Life is Strange، او می‌تواند تا شخصیت خودش را به آلوی قرض دهد.

من مفتخرم تا اعلام کنم که بنده در عنوان Horizon: Zero Dawn به عنوان آلوی، حضور دارم. یک زن جوان که برای تمام مردم و نژادها و همچنین در کنار آنها می‌جنگد.

 

من باید در اعلامیه خود یک تصویر از آلوی نیز قرار می‌دادم که آن تصویر را الان خواهم گذاشت. این من هستم:

برچ یک هنرپیشه صداگذار با سابقه است؛ او در عناوین متعددی مانند Borderlands و Life is Strange و بسیاری عنوان دیگر، صداگذاری کرده است. آشلی برچ در کنار صداگذاری‌اش، میزبان برنامه‌ی Unplugged Series و همچنین نویسنده Adventure Time بود که توسط کارتون نتوورک ساخته می‌شد.

عنوان Horizon: Zero Dawn در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ در آمریکای شمالی و یک روز بعدش یعنی در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۷ در اروپا و دیگر کشورها؛ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید