تماشا کنید: عنوان Dollhouse در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۴

عنوان ترسناک Dollhouse که توسط شرکت کریزن (Creazn) توسعه یافته است، قرار است تا در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، عرضه شود.

امروز شرکت کریزن به عنوان توسعه دهنده و سئودسکو (SOEDESCO) به عنوان ناشر، اعلام کردند که عنوان ترسناک روایتی آنها یعنی Dollhouse که قبلا قرار بود تا در سال ۲۰۱۶ عرضه شود؛ در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، هر دو نسخه به صورت دیجیتالی، عرضه خواهد شد.

برای کسانی که تا به حال درباره عنوان Dollhouse چیزی نشنیده‌اند؛ در ادامه توضیحات اجمالی را درباره این عنوان قرار می‌دهیم:

عنوان Dollhouse یک عنوان ترسناک روایتی است که با فیلم‌های دهه ۱۹۵۰ بیعت بسته است. این عنوان یک داستان پیچیده‌ای دارد که به جای بهره‌گیری از ترس ناگهانی، از به وجود آوردن یک حالت تعلیق در بازیکن بهره می‌گیرد. روایت این عنوان بازی‌باز را با خود به دنیای عمیق بازی می‌برد که از تصمیمات شخصیت‌های داستان، تاثیر می‌پذیرد.

داستان:

داستان عنوان Dollhouse بیشتر در ذهن شخصیت ماری جریان دارد؛ ماری یک کارآگاه است که در حال تلاش برای حل کردن مسائل گذشته‌اش است. بازی‌بازان می‌توانند با کمک بازیگران داخل این عنوان، به طور تدریجی، بیشتر و بیشتر وارد ذهن ماری شوند؛ همچنین آن‌ها می‌توانند تجربیات آینده خود را با انتخاب مسیر‌های مختلف، مشخص کنند.

این عنوان دارای حالت تک‌نفره داستانی و حالت چندنفره در مقابل هم به صورت آنلاین است.

قابلیت‌ها:

  • داستان خود را بسازید: واقعیت شما آن چیزی است که خودتان آن را می‌سازید.
  • حالت فیلمهای جنایی دهه ۱۹۵۰: داخل دنیایی با جو تاریک دهه ۱۹۵۰، شیرجه بزنید.
  • مولد نقشه: به گشت و گذار در بخشی از حالت داستانی بپردازید که به صورت شانسی و تصادفی برای‌تان باز می‌شود.
  • ۱۴ شخصیت قابل بازی: ۱۴ شخصیت مختلف را با توانایی‌ها و داستان‌ها مختلف، تجربه کنید.
  • حالت ۵ نفره درمقابل یکدیگر: در ذهن انتخاب شده، بر دیگران غالب شوید.

هنور قیمت این عنوان مشخص نشده است. در همین حال، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این عنوان می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از این عنوان را در زیر مشاهده کنید. هم‌‌چنین برای شما تعدادی از تصاویر این عنوان نیز قرار داده شده است.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید