تماشا کنید: گیم‌پلی جدید عنوان Sniper Elite 4 منتشر شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷

امروز توسعه دهنده ربلیون (Rebellion) یک گیم‌پلی جدید از عنوان Sniper Elite 4 که داستانش مربوط به زمان جنگ جهانی دوم است، منتشر کرد.

این تریلر در ۶ دقیقه، برخی از جزئیات عنوان Sniper Elite 4 را مثل، داستان، تنظیمات، امکانات گیم‌پلی و همچنین حالت‌های این عنوان را نشان می‌دهد.

این موارد نیز در این گیم‌پلی نشان داده می‌شود:

  • حالت داستانی وسیع برای یک – دو بازیکن: در کشور ایتالیا سال ۱۹۴۳ به گشت و گذار بپردازید و درکنار مردان و زنان شجاع مقاومت، بجنگید. اسلحه ترسناک جدیدی را پیدا کنید و با آن ارتش دشمنان را تهدید کنید.
  • شبیه‌ساز عمیق و باارزش، برای تک تیراندازی: دقت ترور خود را به وسیله هماهنگ بودن با باد و نیروی جاذبه، و همچنین تنظیم کردن فاصله توسط نقاط روی دوربین خود، به بالاترین حد خودش برسانید.
  • گذشتن از محیط عظیمی که این امکان را فراهم می‌کند تا با صدها نوع دشمن و وسایل نقلیه برخورد کنید: بهترین قرارگاه تیراندازی خود را پیدا کنید، دشمنان خود را بربایید و یا از نزدیک آن‌ها را شکار کنید. سلاح‌های سرکوب کننده خود را با تله‌های مرگبار ترکیب کنید تا تشکل دشمنان‌تان را عذاب دهید و یا اهداف با اولویت را منزوی کنید.
  • اسلحه خانه عظیم خود را جمع‌آوری کنید: این اسلحه خانه شامل اسلحه‌های جنگ جهانی دوم می‌شود؛ این سلاح‌ها، تمام سلاح‌های تک تیرانداز، مسلسل‌های دستی، اسلحه‌های ساچمه‌ای (شاتگان)، مواد منفجره و اسلحه‌های سنگین را شامل می‌شود. تجهیزات خود را با هر کدام از ماموریت‌های‌تان انطباق دهید و هم‌چنین ویژگی‌های هسته‌ای سلاح‌های خود را مثل، بزرگنمایی دوربین سلاح‌تان، ثبات اسلحه، لگد و قدرت پس زدن اسلحه، سرعت بخش دهانه اسلحه و خیلی از بخش‌های دیگر سلاح‌تان را، ارتقا دهید.
  • در حالت‌های آنلاین و چندنفره این عنوان، خود را به چالش بکشید: در میان شش نقشه‌ی جالب و پر تزئین که به طور سفارشی طراحی شده است، محیطی را برای مبارزه انتخاب کنید. به حالت اختصاصی تعاونی بروید که برای ۴ بازیکن یا بیشتر، طراحی شده است و هم‌چنین در حالت رقابتی این عنوان که برای ۱۲ بازیکن یا بیشتر، طراحی شده است، می‌توانید سطح بازی خود را ارتقا دهید.

عنوان Sniper Elite 4 قرار است تا در تاریخ ۱۴ فوریه در سراسر دنیا، برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. اگر شما اقدام به پیش خرید این عنوان کنید، شما به صورت انحصاری به ماموریت‌ اضافی آن یعنی Target: Führer و همچنین هفت پوسته برای اسلحه خود نیز دسترسی خواهید داشت.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید