احتمال عرضه‌ی NieR: Automata برای نینتندو سوییچ

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵

اخیراً دو شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و پلاتینوم گیمز (Platinum Games) در جریان یک پرسش و پاسخ در شبکه‌ اجتماعی فیسبوک، اطلاعات جدیدی از بازی NieR: Automata  منتشر کرده‌اند. این بازی، یکی از عناوین مورد انتظار امسال است که نسخه‌ی آزمایشی (Demo) اخیر آن عملکرد قابل قبولی از این بازی به‌جای گذاشته است. در گفتگوی ذکر شده، استودیوی توسعه‌ دهنده‌ی این بازی، از احتمال عرضه‌ی این بازی برای نینتندو سوییچ سخن گفت. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

تاکاهیسا تائورا (Takahisa Taura)، طراح استودیوی پلاتینوم گیمز، در پاسخ به پرسشی پیرامون احتمال عرضه‌ی NieR: Automata برای جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، گفت:

اگر شرکت اسکوئر انیکس هزینه‌ی آن را به ما پرداخت کند، ما آن (نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی) را خواهیم ساخت – حتی حاضر به ساختش برای سوپر نینتندو نیز خواهیم بود.

در ادامه تائورا در خصوص نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز اعلام کرد که تیمیش «به سختی بر روی آن کار می‌کنند»؛ اما اطلاعات بیشتری از آن منتشر نکرد. وی همچنین یادآور شد که در طول بازی به ایستر اِگ (Easter Egg)های بیشتری نظیر ۲B، برخواهیم خورد.

وی همچنین در خصوص بازه‌ی زمانی وقایع نسخه‌ی آزمایشی و اینکه در چه زمانی در داستان اصلی بازی به وقوع خواهند پیوست نیز گفت:

این [وقایع] در بازی رخ می‌دهند، اما رویدادهایی هستند که هم قبل و هم بعد [داستان] به وقوع خواهند پیوست. بنابراین بار دیگر شاهد ۲B خواهیم بود.

بازی مورد انتظار NieR: Automata در روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند ماه (۷ مارس میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی مدتی پس از آن عرضه خواهد شد، منتهی هنوز تاریخ انتشار مشخصی از آن در دسترس نیست.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید