بازی Horizon: Zero Dawn گُلد شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

به نظر می‌رسد که دیگر شاهد تاخیر عرضه‌ی بازی جدید استودیوی گوریلا گیمز (Guerilla Games)، یعنی Horizon: Zero Dawn، نخواهیم بود؛ چراکه هرمن هالست (Hermen Hulst)، کارگردان این بازی، در توییتر رسمی خود خبر از اتمام مراحل ساخت و توسعه‌ی این بازی اکشن نقش‌آفرینی و گُلد (Gold) شدن آن داد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

هالست، در توییتر خود اعلام کرد:

[من] بسیار به تیم #گوریلا جهت استقبال و ساخت این ماجراجویی جدید که [همراه با] استقامت و شجاعت بسیار بالا بود، افتخار می‌کنم.

گُلد شدن بازی‌ها، اصطلاحی در صنعت بازی‌های ویدئویی است که به اتمام مراحل ساخت و توسعه‌ی بازی و همچنین آماده سازی آن برای مرحله‌ی بسته‌بندی و انتشار به صورت فیزیکی و دیجیتالی اشاره دارد. تولید کنندگان Horizon: Zero Dawn، مراحل ذخیره‌ی بازی بر روی دیسک، بسته‌بندی و همچنین آماده سازی برای عرضه به صورت دیجیتالی را آغاز کرده‌اند.

Horizon: Zero Dawn به روایت داستان زندگی نابود شده‌ی انسانها در دنیایی پساآخرالزمانی می‌پردازد که ربات‌هایی الگو گرفته شده از حیوانات، به حکمرانی در سرزمینی ویران شده می‌پردازند. انسانها تمدن و هویت خود را از دست داده‌اند و به صورت قبیله‌ای برای بقای خود تلاش می‌کنند. الوی (Aloy)، دختر جوانی، شخصیت اصلی این بازی است که به شکار ربات‌های اشاره شده می‌پردازد و به نظر می‌رسد که به نوعی با آن‌ها در ارتباط باشد و در سرگذشت مردم خود و جهان، تاثیرگذار خواهد بود.

بازی مورد انتظار Horizon: Zero Dawn، روز سه‌شنبه ۱۰ اسفند ماه (۲۸ فوریه ۲۰۱۷) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید