اشاره‌ی مایکل انسل به کراس-اُور بین Mario و Rabbids

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰

مدت طولانی است که در خصوص کراس-اُوری (Cross-Over) بین دو مجموعه‌ی محبوب Mario و Rabbids می‌شنویم؛ طبق گزارش منابع آگاه، این بازی برای جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییج، در دست توسعه قرار دارد. با این حال، دو شرکت یوبی‌سافت و نینتندو هنوز به صورت رسمی در رابطه با این خبر واکنش نشان نداده‌اند. از سوی دیگر، انتشار تصویری در صفحه‌ی اینستاگرام مایکل انسل (Michel Ancel) ممکن است مهر تائیدی بر این حدس و گمان‌ها باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

از جمله آخرین شایعه‌هایی که در خصوص کراس-اُور بین دو سری محبوب Mario و Rabbids صحبت می‌کرد، ساخت این پروژه توسط یوبی‌سافت با المان‌ها و سبکی مشابه شاهکار XCOM بوده و هست. اما جدیدترین تصویر منتشر شده از سوی انسل، بار دیگر باعث مطرح شدن این شایعات شده که قطعاً برای علاقه‌مندان نیز شگفت انگیز است.

همانطور که در تصویر پائین می‌بینید، مایکل انسل اقدام به انتشار تصویری به همراه این توضیحات کرده است:

زندگی روزمره… ترکیبی از لوله کشی و کمی احساس کردن خرگوشی است.

همانطور که پیش از این اشاره شد، هنوز خبر ساخت این کراس-اُور از سوی دو شرکت ذکر شده به تائید نرسیده است اما اینطور که از شواهد پیداست، بالاخره شاهد این بازی خواهیم بود. یوبی‌سافت تصمیم دارد تا با عرضه‌ی سه بازی Steep، Rayman Legends Final Edition و Just Dance 2017 از کنسول نینتندو سوییچ پشتیبانی کند. اگرچه این بازی‌ها، تنها عناوینی نیستند که از سوی این شرکت برای این کنسول در دست توسعه قرار دارند.

نینتندو تصمیم دارد تا کنسول خلاقانه‌ی نینتندو سوییچ را در روز جمعه ۱۳ اسفند (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازار‌های جهانی کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید