Conan Exiles از قفل‌های Denuvo و Battle-Eye استفاده خواهد کرد

12 بهمن 1395 - 11:30

جنز اریک والر (Jens Erik Vaaler)، مدیر بخش انجمن‌های فانکان (Funcon) در جریان گفتگویی که با کاربران وب‌سایت ردیت (Reddit) داشت، به برخی پرسش‌ها پیرامون بازی در دست انتشار Conan Exiles پاسخ داد. والر در ابتدا تائید کرد که شرکت فانکان جهت محافظت از این بازی که قرار است از روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن ماه (۳۱ ژانویه میلادی) در قالب نسخه‌ی دسترسی زودهنگام از طریق سرویس استیم در دسترس قرار گیرد، از دو قفل امنیتی Denuvo و Battle-Eye استفاده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

قفل امنیتی Denuvo برای افرادی که با هک و کرک شدن بازی‌های ویدئویی رایانه‌های شخصی سروکار دارند، نام آشنایی است. Battle-Eye نیز جلوی فعالیت‌های غیرقانونی و فریبکارانه‌ی افراد متقلب را خواهد گرفت. والر در خصوص تصمیم فانکان جهت استفاده از این دو قفل بیان داشت:

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Conan Exiles با استفاده از دو قفل Denuvo جهت جلوگیری از دزدی بازی (کرک شدن بازی) و Battle-Eye نیز جهت جلوگیری از تقلب [در جریان بازی] منتشر خواهد شد. ما در حال استفاده از راهکاری استاندارد و گسترده در صنعت بازی‌های ویدئویی جهت مقابله با نسخه‌های غیرقانونی و انجام تقلب در بازی Conan Exiles هستیم. دلیل این امر نیز ساده است: محافظت از [صرف] زمان، استعداد و تلاش‌های صورت گرفته جهت [خلق] این بازی.

وی در ادامه تائید کرد که شرکتش در حال کار بر روی چندین ویژگی جهت قرار دادن در بازی و بهبود کیفیت بخش آنلاین آن است. والر در دنباله‌ی اظهاراتش در خصوص این عنوان، وجود تمام کننده‌ها را تائید کرد و گفت:

تمام کننده‌ در [این بازی] وجود دارد، اما نه مشابه انیمیشن‌های Age of Conan. هنگامی که این فرصت را بدست آوردید که حریف خود را بکشید، می‌توانید کار او را با انجام تمام کننده‌هایی نظیر قطع کردن دست، سر یا پایش، یکسره کنید.

فانکان اعلام کرده که جزئیات بیشتر در خصوص نسخه‌ی پیش‌نمایش Conan Exiles برای کنسول ایکس‌باکس وان، پس از عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام رایانه‌های شخصی آن در روز ۱۲ بهمن (۳۱ ژانویه) با ارزش ۳۰ دلار، منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید