گزارش: Splatoon 2 بخش تک نفره خواهد داشت

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

نینتندو تاکنون اطلاعات زیادی از بازی Splatoon 2 منتشر نکرده و بیشتر مانورش بر روی بخش چند نفره‌ی آن بوده است. این شرکت تاکنون به صورت رسمی در خصوص وجود حالت تک نفره‌ی داستانی سخنی به میان نیاورده است. اخیراً اما، وب‌سایت بروکن جوی‌استیکس (Broken Joysticks)، وجود حالت تک نفره را برای این بازی تائید کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

جزئیات کمی از بازی Splatoon 2 در دسترس قرار دارد و تنها می‌دانیم که این شوتر رقابتی به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین احتمالاً شاهد بخش تک نفره نیز برای آن خواهیم بود.

یکی از نویسندگان وب‌سایت بروکن جوی‌استیکس، اخباری را از منابع آگاه در نینتندو بدست آورده که خبر از وجود بخش تک نفره‌ی داستانی در بازی Splatoon 2 می‌دهند. حوادث بخش داستانی این عنوان، دو سال پس از اتفاقات به تصویر کشیده شده در قسمت گذشته، رخ خواهد داد.

Splatoon 2 ادامه‌ای برای عنوان تحسین شده Splatoon است که در سال ۲۰۱۵ انتشار یافت. نسخه دوم از شخصیت‌ها و اسلحه‌های بیشتر به‌همراه ویژگی‌های جدید بهره می‌برد. طبق گفته کارگردان بازی Splatoon 2 بسیاری از ویژگی‌های بازی تکامل پیدا کردند و بازی قرار است بعد از انتشار نیز با به‌روزرسانی‌های مستمر پشتیبانی شود.

امکان اجرای این بازی در دو حالت قابل حمل و خانگی کنسول نینتندو سوییچ و همچنین کنترلرهای جوی-کان، مهیاست. این در حالی است که Splatoon 2 از طریق کنترلرهای کلاسیک نیز قابل تجربه خواهد بود. در راستای دیگر اخبار پیرامون این بازی باید اعلام کنیم که چندی پیش خرده‌فروشی GAME این بازی را در وب‌سایت خود لیست کرد و پرده از تاریخ انتشار احتمالی آن برداشت. همچنین در روزهای اخیر، نینتندو اقدام به انتشار تصاویر جدیدی از این عنوان کرده است.

نینتندو اعلام کرده که بازی Splatoon 2 در تابستان امسال (میلادی)، به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. کنسول نینتندو سوییچ نیز در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار، وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید