بازه‌ی زمانی عرضه‌ی Shovel Knight: Specter of Torment برای نینتندو سوییچ مشخص شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

بازی Shovel Knight در سال ۲۰۱۴ میلادی برای پلتفرم‌های Wii U، ۳Ds و رایانه‌های شخصی منتشر شد و کمی بعد نیز شاهد انتشار آن برای دیگر پلتفرم‌ها از جمله پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بودیم. با اینکه این بازی یک عنوان چند پلتفرمی محسوب می‌گردد، اما استودیوی سازنده‌ی آن با شرکت نینتندو رابطه‌ی بسیار نزدیکی دارد که عرضه‌ی آمیبوهای آن مهر تائیدی بر این مدعی است. در نتیجه، جای شکی پیرامون عرضه‌ی این بازی برای جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، وجود ندارد. اما نخست، شاهد عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Specter of Torment  برای نینتندو سوییچ خواهیم بود؛ اخیراً نیز اطلاعاتی از بازه‌ی زمانی انتشار آن بدست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کنسول خلاقانه‌ی نینتندو سوییچ تا چند هفته‌ی دیگر عرضه خواهد شد و از جمله بازی‌های روز انتشار آن می‌توان به The Legend of Zelda: Breath of the Wild اشاره کرد، اگرچه وعده‌ی عرضه‌ی بازی‌های بیشتری پس از عرضه‌ی کنسول مذکور برای آن داده شده است. یکی از این بازی‌ها، Shovel Knight: Specter of Torment نام دارد که به نظر می‌رسد در ماه نخست انتشار نینتندو سوییچ، و زودتر از زمان قابل انتظار، شاهد عرضه‌ی آن باشیم.

طبق گزارش رسمی نینتندو، عنوان Shovel Knight: Specter of Torment در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. مشابه دیگر بازی‌های موجود در وب‌سایت نینتندو، این بازی نیز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و نینتندو تنها به عرضه در ماه مارس اشاره کرده است.

Yacht Club Games توسعه دهنده‌ی این بازی در رویداد PAX South آخر هفته شرکت خواهد داشت و احتمالاً شاهد نشر اطلاعات بیشتری در این زمینه خواهیم بود. این خبر ممکن است برای برخی خوشایند باشد، چراکه مدت کوتاهی پس از عرضه‌ی نینتندو سوییچ و بازی‌های روز انتشار کم تعدادش، قادر به تجربه‌ی این بازی تحسین شده خواهند بود.

اگر اطلاع زیادی در خصوص این بازی ندارید باید به عرضتان برسانیم که پیش از این چند بسته‌ی گسترش دهنده برای Shovel Knight عرضه شده که Specter of Torment سومین آن‌هاست. پس از عرضه‌ی Shovel Knight برای نینتندو سوییچ، از دو طریق قادر به دریافت این بازی هستید. نخست، خرید نسخه‌ی Specter of Torment آن به ارزش ۱۰ دلار و دوم، خرید Shovel Knight: Treasure Trove به ارزش ۲۵ دلار که ترکیبی از هر سه بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این بازی است.

کنسول نینتندو سوییچ نیز در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید