گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات به‌روزرسانی ۱٫۹ بازی Fallout 4 | پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

از زمانی که کنسول میان نسلی سونی، یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو، وارد بازار شد، پرسش مطرح شده برای افراد بسیاری این بود که چه بازی‌هایی از این کنسول پشتیبانی به عمل خواهند آورد. برخی از بازی‌های انتشار یافته با عرضه‌ی به‌روزرسانی از این کنسول پشتیبانی کردند، اما برای دیگر بازی‌ها نیاز به زمان بیشتری است؛ Fallout 4 یکی از این موارد است. اما به نظر می‌رسد که بتسدا (Bethesda) مرحله‌ی آماده‌سازی این بازی را برای پلی‌استیشن ۴ پرو به اتمام رسانده و با عرضه‌ی به‌روزرسانی شماره‌ی ۱٫۹ این عنوان، در نهایت شاهد این پشتیبانی درخواستی باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

خوشبختانه، طرفداران زمان زیادی را برای دریافت به‌روزرسانی ۱٫۹ به انتظار نخواهند نشست، چراکه هفته‌ی آینده شاهد عرضه‌ی آن خواهیم بود. همانطور که دارندگان پلی‌استیشن ۴ پرو انتظار دارند، بتسدا علاوه بر اعمال تغییرات بزرگ در این بازی، پشتیبانی از رزولوشن بیشتری را نیز برای آن در نظر گرفته است. رزولوشن اشاره شده، ۱۴۴۰P Native خواهد بود و با نصب این به‌روزرسانی  شاهد بهبود Draw Distance درختان، چمن‌ها، اشیا و هوش مصنوعی خواهیم بود. تاثیرات Godray نیز بهبود یافته‌اند.

در کنار پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو، بتسدا با عرضه‌ی بسته‌ای از بافت‌های با کیفیت بالا، تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Fallout 4 را نیز بهبود خواهد داد. این بسته‌ی بافت‌های با کیفیت بالا، از هفته‌ی آینده از طریق سرویس استیم در دسترس قرار خواهد داشت. برای نصب این بسته، نیاز به ۵۸ گیگابایت فضای خالی در دیسک سخت خود دارید. با عرضه‌ی این به‌روزرسانی، شاهد تغییراتی در سیستم پیشنهادی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز خواهیم بود که به مراتب سیستم پیشنهادی قوی‌تری نسبت به قبلی است.

سیستم پیشنهادی توصیه شده

سیستم عامل: ویندوز ۷/۸/۱۰ (سیستم عامل ۶۴ بیتی مورد نیاز است)

پردازنده مرکزی: Intel Core i7-5820K یا بهتر

کارت گرافیک: GTX 1080 8GB/AMD Radeon RX 490 8GB

حافظه‌ی رم: ۸ گیگ به بالا

همانطور که مشاهده می‌کنید، با دریافت این بسته نیاز به سیستم قدرتمندتری خواهید داشت؛ پیشنهاد می‌کنیم پیش از دریافت آن (به‌روزرسان ۱٫۹) سیستم مطلوب را فراهم کنید.

بازی Fallout 4 از زمان عرضه با مشکلاتی همراه بود، به ویژه نسخه‌های کنسولی آن؛ اما بتسدا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای متعدد، بخش اعظمی از این مشکلات را رفع کرده است. اما همانطور که از سابقه‌ی بتسدا برمی‌آید، همچنان می‌توان منتظر بروز مشکلاتی در این بازی بود.

بازی موفق Fallout 4 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید