گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: عنوان Horizon: Zero Dawn گیم‌پلی و اطلاعات جدید دریافت کرد

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰

امروز شرکت سونی یک گیم‌پلی و تعدادی تصویر از عنوان نقش‌آفرینی آینده‌ی خود، یعنی عنوان Horizon: Zero Dawn که توسط شرکت گورلا توسعه یافته است، منتشر کرد.

این گیم‌پلی توسط دیوید فورد (David Ford) که رهبر طراحی ماموریت‌های داخل بازی است، به همراه دنیس زویتبیر (Dennis Zoetebier) که یکی از طراحان ماموریت‌های داخل این بازی است، تهیه شده است. این گیم‌پلی در مدت زمان ۲۰ دقیقه و ۴۷ ثانیه، دید وسیعی را نسبت به یکی ماموریت‌های داخل این عنوان به ما می‌دهد.

هم‌چنین ما با مشاهده این ویدئو می‌توانیم به یک سری جزئیات بیشتر از این عنوان پی ببریم:

  • تنوع بیشتری در بین ماشین آلاتی است که تا کنون از این عنوان نشان داده شده اند.
  • کمپ‌ها می‌توانند به عنوان نقطه‌ای برای ذخیره بازی و جابه‌جایی سریع استفاده شوند.
  • سه نوع مهارت اصلی در این عنوان وجود دارد؛ ولگرد (Prowler)، شجاع (Brave) و شکارچی کاوشگر (Forager). این عنوان‌ها با تاکید بر پنهان بودن، قدرت وارد کردن ضربه، و همچنین شفادادن و جمع‌آوری کردن، سازمان یافته‌اند. هر کدام از این سه مهارت اصلی دارای سه شاخه مهارت فرعی هستند که با کسب کردن امتیاز تجربه، می‌توان آن‌ها را فعال کرد.
  • انتخاب گزینه‌های مختلف مکالمه، شخصیت آلوی را شکل می‌دهد و روابط او را با دیگران می‌سازد.
  • فهرست توقف در این عنوان شامل یک حالت عکس است که به شما اجازه می‌دهد تا زاویه دوربین، عمق میدان، زمان روز را تغییر دهید، همچنین قادر خواهید بود تا تنظیماتی را بر روی رنگ اعمال کنید و بسیاری قابلیت دیگر. شما می‌توانید دو تصویری را که با این قابلیت گرفته شده است در پایین مشاهده کنید:

عنوان Horizon: Zero Dawn قرار است تا به طور اختصاصی برای پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۲۸ فوریه در آمریکای شمالی، و در تاریخ ۱ مارس در اروپا عرضه شود.

پیش‌نمایش منتشر شده در ادامه قابل مشاهده است.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P  |  دانلود با کیفیت ۴۸۰P

شما می‌توانید تصاویر دیگر منتشر شده از این عنوان را در پایین مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید