عنوان جدیدی برای Guardians of the Galaxy منتشر می‌شود

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۶

هفته پیش شرکت اسکویر انیکس اعلام کرد که، توسعه دهنده عنوان Deus Ex یعنی ایدوس مونترال (Eidos Montreal) در حال کار بر روی عنوان جدید انتقام‌جویان با همکاری استودیو کریستال دینامیک (Crystal Dynamics) است.

با استناد به یوروگیمر (Eurogamer)، اکنون بر اساس گزارش‌های موجود، عنوان Deus Ex در حالت وقفه به سر می‌برد؛ و در کنار آن، عنوان جدید Guardians of Galaxy که هنوز نامی برایش انتخاب نشده است، در مراحل اولیه‌ی ساخت خود قرار دارد.

شرکت اسکویر انیکس در زمان اعلام همکاری‌اش با مارول (Marvel)، اعلام کرد که این همکاری برای تولید چندین عنوان است، پس عنوان جدید Guardians of Galaxy می‌تواند یکی از آنها باشد. زمانی‌که در هفته گذشته، خبر همکاری شرکت اسکویر انیکس و مارول منتشر شد، ویرایش‌گر سایت کوتاکو (Kotaku) یعنی، جیسون اسکرایر (Jason Schreier) در پستی در توییتر خود اعلام کرد که ایدوس در حال کار بر روی عنوان Avengers و همچنین یک عنوان دیگر بر پایه فرانچایزهای مارول، است.

یک عنوان دیگر نیز برای Guardians of the Galaxy هم‌اکنون توسط شرکت تل‌تیل (Telltale) در حال توسعه است و قرار است تا در سال جاری، عرضه شود. هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه اعلام نشده است، ولی این احتمال وجود دارد که عرضه‌ی این عنوان همراه با انتشار فیلم جدید Guardians of the Galaxy Vol.2 باشد که در ماه می منتشر می‌شود. عرضه همزمان آنها کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

به نظر می‌رسد که، عنوان جدید انتقام‌جویان که توسط شرکت ایدوس و کریستال دینامیک درحال توسعه است، زمان طولانی تا عرضه فاصله دارد؛ همانطور که شرکت اسکویر انیکس اعلام که تا سال ۲۰۱۸ هیچ اطلاعات بیشتری درباره این عنوان نخواهد داد. هم‌چنین سال ۲۰۱۸ سالی است که قرار است در آن سال، فیلم جدید انتقام‌جویان یعنی Infinity War عرضه شود. احتمالا عنوان جدید Guardians of the Galaxy بعد از عنوان انتقام جویان عرضه خواهد شد.

هم‌چنین جیسون اسکرایر امروز در طی یک پست در حساب توییتر خود اعلام کرد که، شنیده است که ایدوس در حال کار بر روی عنوان جدید Guardians of Galaxy است و همچنین بیان داشت که:

آینده‌ی عنوان Deus Ex، مات و مبهم است.

آیا به نظر شما عنوان جدید Guardians of the Galaxy جالب خواهد بود؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید