اطلاعات Necromancer جدید Diablo 3 منتشر شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹

در یک جلسه پرسش و پاسخ ویدیویی، مسئول بخش جلوه‌های ویژه Diablo 3 و طراح ارشد این عنوان اطلاعات جدید در رابطه با Necromancer Class (کلاس ساحره) این عنوان را فاش کردند.

در کنفرانس BlizzCon 2016 ، بلیزارد اینترتینمنت به عنوان سازنده و ناشر اعلام کرد که قرار است یک بروزرسانی جدید و هیجان انگیز به عنوان RPG و hack-and-slash آن‌ها یعنی Diablo 3 اضافه شود. بلیزارد به نقشه‌های خود در رابطه با انتشار Necromancer Class برای این بازی به عنوان یک بسته الحاقی اشاره کرد و گفت که این بسته در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود. حال این هفته خبرهای خوب برای کسانی که منتظر شنیدن اطلاعات بیشتری از این Necromancer Class تازه بازی هستند منتشر شده: تیم Diablo 3 به لیست بلند سوالات در رابطه با این بسته الحاقی پاسخ دادند و اطلاعاتی را در بین راه از آن فاش کردند.

در ۲۶ ژانویه سال ۲۰۱۷ ، مسئول بخش جلوه‌های ویژه Diablo 3 یعنی جولیان لاو و طراح ارشد بازی که تراویس دِی باشد در کنار براندی کَمِل مدیر جامعه مجازی به فیسبوک رفتند تا شبهه‌ای که در رابطه با بازی وجود دارد را رفع نمایند. قبل از شروع هرچیز ، کَمِل گفت: «ما قرار نیست امروز درباره روز عرضه یا قیمت آن حرفی بزنیم.این موارد هنوز آماده نیستند.» علی‌رغم نبود تاریخ عرضه و قیمت ، تعداد زیادی اطلاعات جالب در رابطه با بسته الحاقی جدید Diablo 3 بحث شد.

Necromancer Class پیشین که در Diablo 2 دیدیم قرار بود سکوی پرشی برای حضور در Diablo 3 باشد. البته با این کلاس بروزرسانی شده ، تیم تاکید بر آن دارد که این دو عنوان Necromancer ارتباطی با هم ندارند. این ساحره کاملا با دکتر جادوگر متفاوت است. بدون معجون است و نمی‌تواند آیتم‌های خاص غیر کلاس خود را به کار ببرد و شاید شامل گزینه‌های جنگ نزدیک(Melee) و اسلحه‌های تازه مثل Scytheهای دو دست باشد.

به علاوه ، Necromancer Class عنوان Diablo 3 شامل Golemها خواهد بود که تاکنون چهار یا پنج نوع جدید از Golemها در حال ساخت است. حیوانات خانگی هنوز در Necro وجود دارد با این‌که بعضی از آن‌ها ممکن است تنها موقتی باشد و کار حمله را به جای شخصیت اصلی بازیکن به عهده بگیرند.دو مورد مهمی که در این جلسه به آن‌ها اشاره شد شامل وجود Decrepify در مهمات Necromancer است(که در قسمتی از BlizzCon نشان داده شد) و این مورد که بازیکنان بایستی Reaper of Souls را در اختیار بگیرند تا بتوانند بسته Necromancer را بازی کنند.

موارد دیگری نیز در این جلسه ۴۷ دقیقه‌ای پرسش و پاسخ بحث شد که اگر علاقه به دانستن کل آن دارید می‌توانید به کانال یوتیوب دیابلو مراجعه کنید.

Diablo 3 یَد طولانی در انتشار بروزرسانی‌های جالب برای طرفداران دارد. همین ماه گذشته، این عنوان یک باس‌ِ به شکل retro در بروزرسانی ۲.۴.۳ و به مناسبت جشن ۲۰ سالگی خود دریافت کرد. در حالی که هیچ بیانیه رسمی در رابطه با تاریخ انتشار بسته الحاقی Necromancer منتشر نشده اما مطئنا طرفداران دیابلو کاملا با چیزی که در نهایت در اختیارشان قرار خواهد گرفت خشنود می‌شوند.

Diablo 3 هم‌اکنون برای دستگاه‌های مَک ، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید