تماشا کنید: تریلر زیبایی از NiOh با کیفیت ۴K منتشر شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

عنوان NiOh قطعا یکی از عناوین مورد انتظار سال جاری است که طرفداران سبک نقش آفرینی حساب ویژه‌ای برروی آن باز کرده‌اند و با توجه اطلاعات و نمایش‌های بازی، می‌توانیم جاه طلبی کویی تکمو را کاملا در آن مشاهده کنیم. حال که زمان زیادی تا انتشار بازی باقی نمانده است، در بازه‌های زمانی کوتاه، اطلاعات و نمایش های جدیدی از آن منتشر می‌شود تا بازی‌بازان هر چه بیشتر با این عنوان آشنا شوند.

NiOh در تریلر جدید خود به شدت می‌درخشد. کویی تکمو در روزهای گذشته به معرفی شخصیت‌های منفی و در واقع آنتاگونیست‌های بازی پرداخته است و تمرکز زیادی برروی آن‌ها گذاشته است. در تریلر جدیدی نیز که از بازی منتشر شده است، می‌توانیم آنتاگونیست اصلی داستان بازی، یعنی Edward Kelley را مشاهده کنیم.

تریلر جدید بازی که در واقع شامل یکی از میان پرده‌های بازی می‌شود، با کیفیت ۴K بسیار زیبا به نظر می‌رسد و نشان می‌دهد تیم نینجا و کویی تکمو از هر جهت برروی NiOh سخت کار کرده‌اند. اگر یادتان باشد در گذشته نیز یکی از میان پرده‌های بازی با کیفیت ۴K منتشر شده بود که در آن ویلیام آدامز با Okatsu، نینجای زن و احتمالا یکی از شخصیت‌های مهم در ماجراهای بازی آشنا می‌شود.

اما در تریلر جدید، شاهد قدرت‌های فوق‌العاده Kelley هستیم و همچنین از خود راضی بودن و اعتماد به نفس بسیار او را درک می‌کنیم. قطعا از دشمن نهایی و غولآخر بازی NiOh نیز نباید کمتر از این انتظار داشت. اگر می‌خواهید از Kelley و دیگر شخصیت‌های منفی بازی اطلاعات کسب کنید، می‌توانید به اینجا بروید. همچنین اگر مشتاق هستید تا بدانید بازی برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو چگونه اجرا می‌شود و چه تفاوت‌هایی بین ‌آن‌ها وجود دارد، می‌توانید مقایسه گرافیکی بازی را از اینجا مشاهده کنید.

شما می‌توانید تریلر زیبای بازی NiOh را در زیر، حتی با کیفیت ۴K تماشا و دانلود کنید و لذت ببرید. عنوان NiOh در تاریخ ۷ فوریه سال ۲۰۱۷ در آمریکای شمالی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و البته به صورت مستقیم از طرف سونی انتشار پیدا می‌کند. این در حالی است که بازی‌بازان اروپایی باید یک روز بیشتر صبر کرده و بازی را در ۸ فوریه تهیه کنند. در آخر نیز، NiOh در ۹ فوریه در ژاپن منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۲۱۶۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید