حدود ۱۰% از بازیبازان Resident Evil 7 را با پلی استیشن وی‌آر بازی می‌کنند

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴

Resident Evil 7 یک شوک بزرگ بود که پارسال در کنفرانس E3 سونی معرفی شد و بلاخره این بازی در سه‌شنبه گذشته راهی بازار شد. یکی از ویژگی‌های کلیدی این بازی برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ این بود که میتوانستند این بازی را با پلی استیشن وی‌آر انجام دهند و اکنون بسیاری از کاربران آن را تجربه می‌کنند.

برخلاف اکثر بازی‌های پلی استیشن وی‌آر که مخصوص این دستگاه هستند، Resident Evil 7 کاملا سازگار با این دستگاه است که اگر بازیبازان تمایل داشته باشند می‌توانند کامل با پلی استیشن وی‌آر آن را بازی کنند. این یک فرصت خارق‌العاده برای کسانی است که پلی‌استیشن ۴ را با هدست پلی استیشن وی‌آر خریداری کرده‌اند و این مارا شگفت زده کرد که چقدر از مردم از مزیت‌های آن بهره می‌برند. طبق صفحه جهانی آمار Resident Evil 7 تا این لحظه که این خبر منتشر می‌شود تعداد ۸۷۲,۸۵۷ نفر به این خانواده ملحق شده‌اند. این تعداد افرادی است که از زمانی که بازی در هفته گذشته منتشر شده از این قابلیت استفاده کرده‌اند.

تعداد کسانی که از VR برای این بازی استفاده می‌کنند کمی پایین تر است اما هنوز هم کاملا غیر قابل باور است. از زمان انتشار Resident Evil 7 تعداد ۸۳,۳۱۲ نفر تا این لحظه که این خبر منتشر می‌شود این بازی را باپلی استیشن وی‌آر تجربه کرده‌اند که ۹٫۵۴% از کل کسانی است که این بازی را انجام داده‌اند. با توجه به کمبود پلی استیشن وی‌آر از زمان انتشار در اکتبر، تا جایی که شما تقریبا هیچ‌کجا هیچ دستگاهی در فروشگاه‌ها پیدا نمی‌کنید، ما غافل‌گیر نخواهیم شد که این تعداد بالاتر برود چون بسیاری از کسانی که پلی استیشن وی‌آر را میخواهند نمیتوانند به آسانی آن را تهیه کنند. با وجود این کاملا آمار چشمگیری است که ۱۰% از بازیبازان بازی را با پلی استیشن وی‌آر تجربه کرده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید