گیفت کارت
گیفت کارت

در عنوان Dead Cells با مرگ خود دنیای بازی را گسترش دهید

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶

Dead Cells بازیکنان را به قلعه‌های گاتیک، مخروبه‌های باستانی و فاضلاب‌ برده، و با هر مرگ شما مناطق جدیدی را باز خواهد کرد.

Dead Cells بازی دو بعدی بوده و با پیش‌روی در آن، مراحل خود را بر اساس نحوه بازی کردن شما طراحی می‌کند. این عنوان بدون داشتن نقطه ذخیره سازی یا چک‌پوینت، از بازیکنان می‌خواهد تا بازی را از ابتدا تا انتها، بدون مردن تمام کنند. بازیکنان با قدم زدن در راهرو‌های (ساخته شده) تصادفی این عنوان، سلاح و وسایل مختلف با ویژگی‌های متفاوت پیدا کرده، و از آن‌ها برای زنده ماندن در مقابل چالش دشمنان و باس‌ها استفاده خواهند نمود.

هرچند اگر بازیکنان در مقبره‌های این بازی (که از سری عناوین کلاسیک کسلوینیا الهام گرفته شده‌اند) بمیرند، بدین معنا نبوده که هیچ چیز جدیدی بدست نمی‌آورند. مرگ در این عنوان راه‌های جدید برای گشت و گذار باز کرده و به بازیکنان این حق انتخاب را داده، که در صورت دشوار بودن یکی از مناطق فعلی، از مسیر دیگری بازی خود را ادامه دهند. هر مکان شامل راه‌ها، اشیا و راز‌های مخفی نیز خواهد بود که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را نیز کشف کنند.

Dead Cells همانند عناوین کلاسیک از سبک گرافیکی پیکسلی در مبارزات و دشمنان خود استفاده کرده و بازیکنان را به مکان‌های مختلف و مملو از مرگ و خطر می‌برد.

هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای این عنوان مشخص نشده، هرچند سازندگان اعلام کردند که یک سوم بازی ساخته شده و آن‌ها هر زمان که حس کنند بازی به حد مطلوب رسیده، آن را بر روی بخش «دسترسی زودتر» شبکه استیم، عرضه خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید