گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار عنوان Has-Been Heroes مشخص شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۲

اگر به یاد داشته باشید، در اوایل ماه جاری، استودیوی Frozenbyte که به خاطر ساخت سری زیبای Trine شناخته می‌شوند، بازی جدیدی را با نام Has-Been Heroes معرفی کردند. حال، اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شده است.

همان طور که گفته شد، استودیوی Frozenbyte به تازگی بازی جدیدی را با نام Has-Been Heroes معرفی کرده است؛ یک بازی اکشن استراتژی که برای پلتفرم‌های رایانه های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ برنامه ریزی شده است. امروز، استودیوی Frozenbyte تاریخ انتشار بازی را مشخص کرد و طبق این اعلام، بازی Has-Been Heroes در تاریخ ۲۸ ماه مارس سال جاری و با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد. این خبر از توییتر زیر به دست آمد:

۲۸ مارس تاریخ انتشار رسمی Has-Been Heroes است! بازی را هم‌اکنون از گیم استاپ پیش خرید کنید.

— Has-Been Heroes (@hasbeenheroes) January 28, 2017

فروشگاه گیم استاپ در یک توضیح کلی و مفصل از بازی، اشاره کرده است که Has-Been Heroes یک بازی اکشن است که بازی‌باز در آن ماموریت دارد شاهزاده‌های دو قلو را تا آموزشگاه جادو همراهی کنند. در بازی سه شخصیت تحت کنترل بازی‌باز است و در یک گیم‌پلی ترکیبی اکشن و استراتژی، باید برروی ترکیب جادوها و طلسم ها و البته آیتم‌ها برای ایجاد چند ضرب‌ها (برای مقابله با دشمنان) استفاده کرد. در این سفر خطرناک و ماجراجویی سرگرم کننده، قهرمانان بازی باید راهی طولانی را طی کنند و با طیف وسیعی از دشمنان رو به رو شوند. از اسکلت‌های بد بو گرفته تا زامبی‌ها و شیاطین، دشمنان گوناگون بازی را تشکیل می‌دهند. هر دشمن قدرت‌ها، توانایی ها و نقاط ضعف و قوت خود را دارد که بازی‌بازان باید با استفاده از ضربات و جادوهای مناسب، به آن‌ها بیشترین صدمه را وارد کنند. قهرمانان بازی نیز هر کدام مشخصات و قابلیت‌های خود را دارند و در طول راه نیز، به تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد

این نکته قابل ذکر است که نسخه نینتندو سوییچ بازی از حالت لرزش کنترلی خطی یا the controller’s innovative linear vibration mode بهره می‌برد و از این حالت دو گانه و ترکیبی این کنسول به خوبی استفاده می‌کند و موقعیت‌هایی را برای بازی‌بازان به وجود می‌آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید