Million Arthur: Arcana Blood | عنوان مبارزه‌‌ای جدید از اسکوئر اینیکس

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰

شرکت اسکوئر اینیکس در مراسم Omatsuri-Sei Million Arthur امسال از عنوان مبارزه‌ای جدید خود با نام Million Arthur: Arcana Blood، رونمایی کرد.

این بازی که بر اساس دنیای یکی از عناوین گوشی‌های هوشمند این شرکت، Million Arthur، ساخته شده است، پاییز آینده برای دستگاه‌های آرکید در ژاپن منتشر می‌شود. همانند سایر عناوین مبارزه‌ای، در صورت موفقیت می‌توان انتظار عرضه این عنوان بر روی کنسول‌های خانگی را نیز داشت. در ادامه می‌توانید کلیات داستان این عنوان را مطالعه کنید.

شخصیت اصلی که به بهانه بررسی تفاوت‌های فرهنگی، در خارج از کشور مشغول تحصیل است، به هنگام بازدید از مقبره پادشاه آرتور، اسیر یک «تحریف فضا/زمان» شده و به کشور بریتانیا در گذشته فرستاده می‌شود.

با راهنمایی یک پری اسرارآمیز، شخصیت اصلی شمشیر معروف Excalibur را از سنگ بیرون آورده و تبدیل به آرتور شده، هرچند کتاب گردشگری که به همراه دارد به جای کتاب مقدس تاریخی Akashic Records، اشتباه گرفته می‌شود. به همین دلیل اطرافیانش او را با «تاریخ‌دانی که از آینده آمده» اشتباه گرفته و برای جمع آوری «خون مقدس» و بازگشت به دنیای خود، او باید در مسابقات بزرگترین مبارزان رزمی شرکت کند.

در ادامه می‌توانید لیست شخصیت‌های قابل بازی تایید شده برای این عنوان (تا این لحظه) را مشاهده کنید.

  • Arthur: Blade Protector ( صداپیشه: مومورو میانو)
  • Iai Arthur – آرتور شمشیرزن سریع (صداپیشه: سومیر یوساکا)
  • Nitou Arthur – آرتور دو شمشیره (صداپیشه: آرتور لونزبری)
  • Touzoku Arthur – آرتور دزد (صداپیشه: آیانه ساکورا)
  • Zex Siegfried (صداپیشه: یوکی کاجی)

این عنوان همچنین شامل سیستم حمایتی نیز خواهد بود، که بازیکنان در آن می‌توانند به واسطه کارت‌های «شوالیه حامی»، از کمک سایر شخصیت‌ها در مبارزات استفاده کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید