گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی از بسته الحاقی جدید و رایگان بازی Titanfall 2 منتشر شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰

چندی پیش طی یک خبر رسمی، اطلاعاتی جدید از بسته الحاقی رایگان بازی Titanfall 2 منتشر شد که جزئیات و تصاویر آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در این محتوای دانلودی جدید و رایگان بازی Titanfall 2، حالت چند نفره‌ی جدیدی با نام Live Fire در سال جاری برای این عنوان منتشر خواهد شد که طبق گفته‌های استودیو ریسپاون اینترتینمنت(Respawn Entertainment)، علاوه بر این حالت جدید، نقشه ها و اسلحه‌های تازه دیگری به بازی اضافه خواهد شد. همچنین سازندگان تصمیم به ساخت انیمیشنی جدید با نام Pilot execution گرفته‌اند که جزئیات آن احتمالا در آینده ذکر خواهد شد.

این محتوای دانلودی (DLC) رایگان اضافه شدن بخش پرداخت‌های درون برنامه‌ای و حل کردن برخی از مشکلات بازی مثل باگ ها و … را هم به همراه خواهد داشت. نقشه جدیدی که به این عنوان اضافه خواهد شد، Colony نام دارد.

اما اگر هنوز در مورد مهم ترین ویژگی این محتوای دانلودی، یعنی حالت Live Fire چیزی نمی‌دانید، سازندگان توضیحات اضافه‌ای برای این بخش، برای طرفداران بازگو کرده اند. طبق گفته آنان، شما در حالت جدید Live Fire، می‌بایست عضو یکی از دو تیم شش نفره بازی شوید و در دفعات مختلف، به رقابت با بازیکنان دیگر بپردازید. شما باید در یک دقیقه تمامی اعضای تیم حریف را از پای در بیاورید و یا نقطه‌ای را برای خود فتح کنید و از آن دفاع کنید.

پیرامون این بسته الحاقی جدید، تصاویری هم منتشر شده است در ادامه قابل مشاهده است:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید