احتمال رونمایی از بازی Skate 4 توسط الکترونیک آرتز

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰

توییت اخیر دنیل لینگن (Daniel Lingen)، مدیر انجمن‌ الکترونیک آرتز (EA)، منجر به ایجاد حدس و گمان‌هایی مبنی بر رونمایی شرکت نامبرده از بازی مورد انتظار Skate 4 شده است. وی در توییتر خود، اقدام به انتشار هشتگ «#Skate4» کرده که موجب خوشحالی هواداران چهارمین نسخه‌ی اصلی این سری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگرچه این احتمال وجود دارد که اشاره به Skate 4 از سوی لینگلن، تنها موردی برای دست انداختن هواداران این سری باشد و الکترونیک آرتز برنامه‌ای جهت معرفی یا حتی عرضه‌ی این بازی نداشته باشد.

از سوی دیگر اما، طرفداران این سری می‌توانند با استفاده از برنامه‌ی تجربه‌ی بازی‌های نسل قبل ایکس‌باکس با استفاده از کنسول نسل هشتمی خود یعنی ایکس‌باکس وان، به تجربه‌ی نسخه‌ی قبلی این سری (Skate 3) بپردازند.

با بازگشت سری Tony Hawk Pro Skater و عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از آن، طرفداران اسکیت بازی فرصت را جهت صحبت پیرامون سری Skate، غنیمت شمرده و بحث‌های فراوانی در خصوص این سری به راه انداخته‌اند. در گذشته، استودیوی بازی‌سازی بلک باکس (Black Box) از نسخه‌ای از این سری رونمایی کرد که کنترل جالب گیم‌پلی‌اش هیچ نمونه‌ی مشابه دیگری نداشت. کنترل بازی با استفاده از آنالوگ‌ها صورت می‌گرفت که برای طرفداران این ورزش بسیار مفرح به نظر می‌رسید. به عنوان دنباله‌ای رسمی برای این سری، بازی معرفی شده شامل عناصر گیم‌پلی منحصر به فرد بود که از بخش آنلاین نیز پشتیبانی صورت می‌گرفت.

اما متاسفانه، در سال ۲۰۱۲ میلادی الکترونیک آرتز بخش اعظمی از کارمندان استودیوی بلک باکس را اخراج کرد و نام این استودیو را به کوئیک‌لاین گیمز (Quickline Games) تغییر داد. بنابراین احتمالاً در صورت ساخت Skate 4، توسعه دهندگان اصلی این سری در ساخت آن نقشی نخواهند داشت.

مانند دیگر سری بازی‌های محبوب و پرطرفدار، Skate 4 نیز بازی است که طرفداران مشتاقانه منتظر معرفی آن هستند و اخبارش خیلی زود بازنشر می‌گردد. با اشاره‌ی لینگن به Skate 4، شاید الکترونیک آرتز در جریان رویدادهایی از جمله GDC، PAX و یا E3 از این بازی مورد انتظار رونمایی کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ALI-H گفت:

  “”اگرچه این احتمال وجود دارد که اشاره به Skate 4 از سوی لینگلن، تنها موردی برای دست انداختن هواداران این سری باشد و الکترونیک آرتز برنامه‌ای جهت معرفی یا حتی عرضه‌ی این بازی نداشته باشد””
  .
  .
  .
  .
  از اون حرفا بودا! آخه واسه چی باید مدیر انجمن ea ملت رو دست بندازه؟!!! Neutral

  0
  0
 • M.O.H.3.E.N گفت:

  ای کاش یه بازی درست حسابی از تنیس بسازن کم طرفدار نداره،اخرین بازی درست وحسابی که از تنیس درس شد virtua tennis 4 بود که مال ۶ سال پیشه

  0
  0