به‌روزرسانی جدید برخی مشکلات Pokemon Go را برطرف خواهد ساخت

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱

به‌روزرسانی ۰٫۵۵٫۰ و ۱٫۲۵٫۰ بازی Pokemon Go در آستانه انتشار برای اندروید و iOS می‌باشد. معمولا این به‌روزرسانی مدتی طول خواهد کشید تا برای هر دو نسخه به انتشار برسد پس در طی یکی دو روز آینده بررسی کنید که آیا برای دستگاه شما منتشر شده یا خیر. از آنجایی که لیست تغییرات منتشر شده، به نظر می‌رسد این به‌روزرسانی نشان از چند تغییر در این بازی دارد.

خبر خوب این است که کاربران اندروید شاهد بارگیری‌های کوتاه مدت‌تر خواهند بود و مشکلات دسترسی به Pokemon Go Plus نیز حل خواهند شد. به‌روزرسانی قبلی باعث می‌شد که کاربران پوکمون‌گو پلاس مشکلاتی با وصل شدن دستگاه‌هایشان داشته باشند. خوشبختانه این بروزرسانی تمام این مشکلات را برطرف خواهد ساخت زیرا پلاس برای کسانی که معمولی‌تر بازی میکنند بسیار مفید است.

این لیست تمام تغییراتی است که به‌روزرسانی ۰٫۵۵٫۰ و ۱٫۲۵٫۰ به همراه خواهند داشت: کاهش دادن زمان بارگذاری برای دستگاه‌های اندروید. برطرف ساختن مشکلات دسترسی به پوکمون‌گو پلاس برای کاربران اندروید. فراهم آوردن پشتیبانی برای استفاده از ساعت اپل. درست کردن متن‌های درونی.

مثل همیشه ما شاهد درست شدن متن‌های درونی هستیم. اما سوال اینجاست که اینبار چگونه خواهند بود؟ و البته هر به‌روزرسانی برای بازی با تغییراتی در پس‌زمینه همراه خواهد بود. ما باید منتظر تصمیم نهایی تصمیم گیرندگان باشیم تا ببینیم چه چیزی در پشت پرده برای ما آماده کرده‌اند. بازیبازان مشتاقانه منتظر تغییرات اساسی برای پوکمون‌گو هستند تا هر آنچه که میخواهند را در این تغییرات ببینند و از تجربه این بازی بیشترین لذت ممکن را ببرند. بسیاری از این‌ها قبلا اضافه شده‌اند اما فعال نیستند پس فقط بازی منتظر Niantic است که آمده شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید