اسپنسر از کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 می‌گوید

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹

با منتشر شدن جزئیات کنفرانس شرکت الکترونیک آرتز (EA) در جریان نمایشگاه E3 امسال (۲۰۱۷ میلادی)، بازار اخبار و شایعات این نمایشگاه و کنفرانس‌هایش که در حدود ۵ ماه به برگزاری آن مانده، آغاز شده است. اخیراً فیل اسپنسر در خصوص کنفرانس مایکروسافت در این نمایشگاه و بازی‌هایی که نمایش خواهند داد، صحبت کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت، در پاسخ به کاربری در توییتر که از وی در خصوص احساسش نسبت به فهرست بازی‌هایی که قرار است در این کنفرانس به نمایش در بیاید پرسیده، بیان کرد:

بله، [با توجه] به جلسه‌ی بررسی دیگری [پیرامون] کنفرانس E3 که همینک برگزار شد؛ [باید بگویم که] فهرست بازی‌ها (لاین‌آپ) مورد علاقه‌ی من است.

چندی پیش، اسپنسر اعلام کرده که سال ۲۰۱۷ تمرکز مایکروسافت بر روی بازی‌هایی نظیر Halo و Gears of War نخواهد بود و به جای آن‌ها، این شرکت تصمیم دارد تا به ارائه‌ی «تجربه‌هایی جدید با بازی‌هایی جدید» بپردازد و Sea of Thieves یکی از مهم‌ترین انحصاری‌های این شرکت خواهد بود.

۲۰۱۷ از نظر سخت‌افزاری نیز سال بزرگی برای بخش ایکس‌باکس خواهد بود؛ در این سال شاهد عرضه‌ی کنسول میان نسلی اسکورپیو خواهیم بود که از آن به عنوان قوی‌ترین کنسول تاریخ (تا زمان عرضه‌‌ی آن) یاد می‌شود. مایکروسافت تا کنفرانس خود در E3 نمایش ویژه‌ای نخواهد داشت، بنابراین انتظار می‌رود تا در جریان این کنفرانس، شاهد رونمایی کامل از این کنسول باشیم. کنسولی که قرار است در تعطیلات سال نوی میلادی ۲۰۱۷ عرضه گردد.

در خصوص وضعیت توسعه‌ی این کنسول نیز باید اشاره کنیم که مایکروسافت اخیراً تائید کرد که پروسه‌ی ساخت این کنسول به خوبی‌ پیش‌ می‌رود. همچنین این کنسول توانایی اجرای بازی‌ها را با کیفیت ۴K Native خواهد داشت و در وهله‌ی اول، تمام انحصاری‌های مایکروسافت از این رزولوشن پشتیبانی به عمل خواهند آورد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید