حجم و تاریخ انتشار نقد‌و‌بررسی‌های Nioh مشخص شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

بازی مورد انتظار Nioh، نخستین انحصاری بزرگ کنسول پلی‌استیشن ۴ در سال میلادی جدید است؛ این بازی قرار است تا هفته‌ی دیگر برای این پلتفرم، منتشر گردد و وارد بازارهای جهانی شود. استودیوی بازی‌سازی تیم نینجا (Team Ninja)، توسعه دهنده‌ی این بازی است و به نظر می‌رسد که به جدیدترین ساخته‌ی خود اعتماد بسیاری دارد چراکه نسخه‌های منتقدین این بازی را جهت نقد و بررسی ارسال کرده است (برخی از آن‌ها نیز این نسخه را دریافت کرده‌اند). برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این مورد به این معنی است که تیم نینجا، نسخه‌ی نقد و بررسی را یک هفته جلوتر از عرضه‌ی رسمی بازی برای منتقدین فرستاده تا آن‌ها خیلی زود بتوانند نقدهای این بازی را آماده کنند. اکرچه با در نظر گرفتن این نکته که برای اتمام کامل این بازی به بیش از ۷۰ ساعت زمان نیاز است، این اقدام تیم نینجا قابل درک است و خیلی نکته‌ی شگفت انگیزی نیست. با این حال، در مقایسه با شرکت بتسدا که دیگر تا زمان عرضه‌ی رسمی بازی‌هایش، نسخه‌ای برای منتقدین نخواهد فرستاد، این اقدام تیم نینجا جای تحسین دارد.

همچنین در جریان گفتگوی توییتری، تاریخ انتشار نقد و بررسی‌های این بازی از سوی منتقدین، مشخص شده است؛ بنابراین این گفتگو، در روز پنج‌شنبه ۱۴ بهمن (۲ فوریه میلادی) شاهد انتشار نمرات این بازی از سوی منتقدین خواهیم بود.

در ادامه، کاربری به نام « TheCHEWER» حجم نهایی این بازی و همچنین میزان حجمی که جهت اجرای بازی در حین دانلود نیاز است را اعلام کرده است. بنابراین گزارش، حجم کلی این بازی (به صورت تقریبی) ۴۰ گیگابایت خواهد بود؛ از سوی دیگر ۱۲ گیگابایت نیز برای اجرای این بازی در حین دانلود نیاز است.

NiOh در روز ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ (۷ فوریه‌ی میلادی) توسط سونی برای پلی‌استیشن ۴ در منطقه‌ی آمریکای شمالی عرضه می‌شود. همچنین بازیکنان اروپایی و ژاپنی، به ترتیب در روز‌های ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه (۸ و ۹ فوریه میلادی) می‌توانند به این بازی دسترسی داشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید