نسخه‌ی فیزیکی پلی‌استیشن ۴ بازی Abzu وارد خرده‌فروشی‌ها شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

دو شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) و Giant Squid در خبری اعلام کردند که هم‌اکنون نسخه‌ی بسته‌بندی شده‌ی (فیزیکی) بازی Abzu از طریق خرده‌فروشی‌ها در دسترس قرار دارد. بازی زیبای Abzu که توسط استودیوی Giant Squid توسعه یافته، یک عنوان ماجراجویی زیر آبی حماسی است که در آن بازیکنان به کاوش در دنیای زیر آب‌ها و اقیانوس‌ها می‌پردازند و با گرافیک خاص خود، یادآور دوران گذشته و اوج بازی‌های دو بعدی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت ۵۰۵ گیمز، ناشر عنوان Abzu، خبر از عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی پلی‌استیشن ۴ این بازی در سراسر جهان دادند. در این عنوان ماجراجویی، بازیکنان در نقش یک غواص ظاهر خواهند شد و با جستجو و کاوش در اعماق اقیانوس‌ها، به کشف اسرار نهفته در دل این مناطق زیبا و شگفت‌ انگیز خواهند پرداخت.

در این بازی، بازیکنان پس از عهده‌دار شدن کنترل شخصیت اصلی، به کشف ارتباط حقیقی بین خود و اقیانوس، پس از نمایان شدن اسرار نهفته‌ی محیط زیست می‌پردازند. سیستم کنترل سیال این بازی، این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا به زیبایی از جنگل‌های سرسبز مملو از جلبک، ماهی و هزاران موجود زنده‌ی دیگر در دل اقیانوس‌ها دیدن کنند و از این مناظر دل‌نشین لذت ببرند.

نسخه‌ی دیجیتالی Abzu، پیش از این در ماه آگوست سال گذشته، عرضه شده بود که به خاطر موسیقی متن زیبا و سبک هنری منحصر به فردش، با واکنش تحسین آمیز منتقدین و بازیکنان همراه شد. Abzu همچنین در بخش «بهترین طراحی هنری» نیز در رویداد امسال «انجمن منتقدان بازی‌های ویدئویی» نیز نامزد شده است.

نسخه‌ی فیزیکی بازی Abzu با قیمت ۲۰ دلار در دسترس قرار دارد. این عنوان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید