نرخ فریم Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom مشخص شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

اگر مطلع شده باشید، چندی پیش عرضه‌ی بازی مورد انتظار Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom برای رایانه‌های شخصی نیز تائید شد. حال، اینطور که از شواهد پیداست، این بازی قرار است از نظر فنی به نحو مطلوبی اجرا گردد؛ حداقل نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن گواه این مدعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom که دنباله‌ی رسمی این سری است، پیش از این به عنوان یکی از عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شده بود. اما چندی پیش تائید شد که این بازی قرار است در کنار پلتفرم مذکور، برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه گردد. یکی از جزئیاتی که همواره برای مخاطبین جالب توجه بوده، میزان نرخ فریم (و همچنین رزولوشن اجرایی) بازی‌هاست.

آکهیرو هینو (Akhiro Hino)، مدیرعامل استودیوی بازی‌سازی لول-۵ (Level-5)، سازنده‌ی بازی مذکور، در جریان گفتگویی که با وب‌سایت گیم‌اسپات داشته، اقدام به انتشار جزئیات زیادی از این بازی کرده است. یکی از جزئیات، تائید کیفیت اجرایی این بازی با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن است؛ پیش‌بینی می‌شود که در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو نیز شاهد چنین نرخ فریمی باشیم.

خبر مطرح شده، قطعاً برای عده‌ای خوشایند است اما ذکر این نکته حائز اهمین است که Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom با توجه به سبک گرافیکی خاصی که دارد خیلی متکی به گرافیک و نرخ فریم‌اش نیست. در راستای دیگر اخبار پیرامون این بازی، هینو تائید کرده این بازی بر خلاف نسخه‌ی قبلی‌اش برای بازارهای جهانی ساخته و توسعه می‌یابد و استودیوی سازنده تنها فرهنگ ژاپن را هدف خود قرار نخواهند داد.

عنوان Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما پیش‌بینی می‌شود که تا پایان امسال شاهد عرضه‌ی آن به بازار، برای پلتفرم‌های مقصدش باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید