۸۰ درصد نخستین محموله‌ی نینتندو سوییچ در ژاپن، پیش‌خرید شد

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۳

به‌نظر می‌رسد که باید خود را برای یک موفقیت دیگر از شرکت نینتندو در زمینه‌ی عرضه‌ی کنسول بازی‌های ویدئویی، آماده کنیم؛ چراکه خبرهای جدید حاکی از استقبال بالای ژاپنی‌ها (و همچنین دیگر مناطق) از این کنسول ترکیبی (خانگی/دستی) خلاقانه می‌دهند. مخاطبین ژاپنی نینتندو، بیش از ۸۰ درصد نخستین محموله‌ی نینتندو سوییچ برای این منطقه را پیش‌خرید کرده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

نینتندو در گذشته اعلام کرده بود که تصمیم دارد تا پایان ماه مارس میلادی (اسفند ۹۵ – فروردین ۹۶)، حدود ۲ میلیون کنسول نینتندو سوییچ به بازار عرضه کند. رقم اعلام شده به صورت جهانی است و آمار مشخصی از تعداد دقیق سهم هر یک از مناطق و کشور‌ها در دسترس نیست. با این حال، پیش‌خرید این سیستم در سرزمین مادری نینتندو یعنی ژاپن، به خوبی در حال انجام است و وضعیت خوبی دارد. وضعیتی که مشابه مناطق غرب، دسترسی به نینتندو سوییچ را در زمان عرضه برای علاقه‌مندان سخت می‌کند.

به گفته‌ی تحلیلگران Media Create (که توسط DualShockers گزارش شده)، بیش از ۸۰ درصد نخستین محموله‌ی نینتندو سوییچ در ژاپن پیش‌خرید شده است. در این گزارش اشاره شده که بیشتر خرده‌فروشی‌ها موجودی خود از نینتندو سوییچ را به اتمام رسانده‌ و منتظر افزایش موجودی خود از سوی نینتندو هستند. گزارشی که از استقبال مطلوب ژاپنی‌ها از این کنسول خبر می‌دهد و طبیعتاً نینتندو را مجبور به افزایش تعداد کنسول‌های نینتندو سوییچ در زمان عرضه می‌کند.

همانطور که تاکنون مطلع شده‌اید، کنسول نینتندو سوییچ قرار است در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید