گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: جزئیات جدیدی از عنوان Kona منتشر شد | انتشار برروی کنسول‌ها

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۱

اگر به خاطر داشته باشید، عنوان Kona از ماه مارس سال گذشته میلادی برروی سرویس دسترسی زود هنگام شبکه بزرگ استیم قرار گرفته است و بازی‌بازان رایانه‌های شخصی می‌توانستند آن را بازی کنند اما حال، خبر می‌رسدکه این بازی ماجرایی سبک بقا قرار است راهی کنسول‌ها شود. سازندگان علاوه بر انتشار این خبر، جزئیات و تریلر جدیدی نیز از بازی منتشر کردند.

سازندگان بازی در استودیوی Parabole با ناشر آلمانی RavensCourt قرار داد بسته‌اند تا کار انتشار بازی را در مقیاسی گسترده عملی سازند. آن‌ها برنامه دارند تا بازی Kona را در ماه مارس سال جای میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر سازند.

وقایع بازی Kona در جنگل‌های وحشی شمال کانادا در دهه ۱۹۷۰ جریان دارد. کارآگاه Carl Faubert در طی اتفاقات رخ داده در اطراف دریاچه Atamipek، چشم و گوش شما است. همه چیز در بازی، از جمله آب و هوا، بر ضد شما است و بازی‌باز باید با ارتقای تاکتیک‌های بقای خود با طوفان‌ها و عدم وجود تمدن در محیط، دست و پنجه نرم کند. شما می‌توانید در زیر، عناصر مهمی از بازی را مطالعه نمایید:

  • وارد یک داستان تعاملی تخیلی شوید که باید در آن  رمز و راز‌ها را بررسی کنید و موضوعات عجیب و پیچیده را در تمام شهر حل کنید.
  • محیط وسیع و ترسناک شمالی را جست و جو کنید و با عناصری برای بقا مبارزه و مقابله کنید.
  • از قطعات موسیقی محیطی و استمسفری بازی لذت ببرید که به وسیله بند موسیقی Quebec folk تهیه شده است.
  • داستان را از نمای سوم شخص و واقف بر همه چیز دنبال کنید.
  • با یک نگاه به گذشته بازگردید و از زندگی روستایی دهه ۱۹۷۰ دیدن کنید.

تا این زمان، نسخه دسترسی زودهنگام بازی با قیمت ۱۷٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد و قرار است قیمت نسخه کامل و نهایی بازی ۱۹٫۹۹ دلار تعیین شود. نسخه بتای بازی به تازگی یک به‌روزرسانی با حجم بالا دریافت کرده است و می‌توان بازی را پیش از تجربه، به راحتی تجربه کرد. همان طور که گفته شد،بازی Kona در ماه مارس سال جای میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید