گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه ایکس‌باکس وان Steins;Gate 0 آماده انتشار است

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵

بنیانگذار استدیوی ۵pb. و یکی از سازندگان سری Steins;Gate، آقای چیومارو شیکورا (Chiyomaru Shikura)، اعلام کرده که پروسه ساخت نسخه ایکس‌باکس وان عنوان Steins;Gate 0 به اتمام رسیده است.

آقای شیکورا در حساب کاربری خود در سایت توییتر چنین می‌نویسد.

ما ساخت نسخه ایکس‌باکس وان Steins;Gate 0 را تمام کرده‌ایم! من عذرخواهی می‌کنم که شما را منتظر گذاشتیم! این نسخه تنها به صورت دیجیتالی عرضه شده و چند روز دیگر منتشر می‌شود. قیمت آن نیز بسیار مناسب و با ارزش خواهد بود! هرچند من انتظار ندارم که فروش زیادی داشته باشد! (خندیدن). در هر صورت، ما به نحوی توانستیم این نسخه را بسازیم، پس لطفا با تکرار این پیام از سری Steins;Gate حمایت کنید!

سری عناوین Steins;Gate به صورت رمان تصویری عرضه شده و در سبک معمایی/ماجراجویی دسته بندی می‌شوند. نسخه ابتدایی این عنوان در سال ۲۰۰۹ منتشر و با موفقیت بی‌نظیری روبرو شد، چنان که اثرات اقتباسی بسیاری از روی آن ساخته شدند. از جمله این آثار می‌توان به مانگا، رمان، سی‌دی درام، انیمه، فیلم سینمایی و حتی نمایش‌های زنده اشاره داشت.

Steins;Gate 0 دنباله‌ای مستقیم بر نسخه ابتدایی این عنوان بوده که در همان سبک رمان تصویری معمایی/ماجراجویی عرضه شده است. این عنوان ابتدا دسامبر سال ۲۰۱۵ در ژاپن برای پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر شده و نسخه غربی آن نیز تقریبا یکسال بعد در نوامبر سال ۲۰۱۶ در اروپا و آمریکای شمالی عرضه گشت. لازم به ذکر است که نسخه غربی این عنوان تنها برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر شده و هنوز مشخص نیست که نسخه ایکس‌باکس وان این عنوان پس از عرضه در ژاپن، در سایر مناطق نیز انتشار می‌یابد یا آنکه همانند نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان، در انحصار ژاپن باقی خواهد ماند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید