تاریخ برگزاری مراسم Tales of Festival 2017 مشخص شد

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۴

همایش سالانه مجموعه Tales of، از سری بازی‌های معروف نقش آفرینی ژاپنی، امسال نیز باز خواهد گشت. شرکت باندای نامکو اعلام کرده که Tales of Festival 2017 از تاریخ ۲ تا ۴ جون (۱۲ تا ۱۴ خرداد ۱۳۹۶) در سالن Yokohama Arena، برگزار می‌شود.

امسال دهمین سال برگزاری این مراسم خواهد بود. اولین مراسم Tales of Festival سال ۲۰۰۸ در سالن Bunkyo Civic Hall شهر توکیو برگزار شده بود.

Tales Channel+، وبسایت رسمی شرکت باندای نامکو برای سری عناوین Tales of، نظرسنجی  برای تعیین محبوب‌ترین شخصیت این سری بازی‌ها برپا داشته، که علاقمندان تا ۳۰ آوریل می‌توانند در آن شرکت کنند. نتایج این نظرسنجی در مراسم Tales of Festival 2017 اعلام خواهند شد. در کنار مشخص کردن محبوب‌ترین شخصیت خود، بخش‌های برای تعیین محبوب‌ترین شخصیت منفی، بهترین شخصیت نمادین و شخصیتی که دوست دارید در عناوین بعدی بازگردد، نیز در این نظرسنجی وجود دارند.

Tales of Berseria، جدیدترین نسخه از سری عناوین Tales of، آگوست ۲۰۱۶ در ژاپن و هفته گذشته در آمریکای شمالی و اروپا، برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. Tales of Berseria اولین‌ بار در مراسم Tales of Festival 2015 معرفی شده بود، پس ممکن است در مراسم امسال نیز شاهد معرفی نسخه جدیدی از سری بازی‌های Tales of باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید