Nintendo جزییاتی از رابط کاربری سوییچ منتشر کرد

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۴

نینتندو جزییات کمی از کنسول دستی جدیدشان که در سوم مارچ عرضه می‌شود را در قالب یک عکس متشر کرد.

هم‌اکنون ما دیدگاه خوبی داریم درمورد اینکه رابط کاربری سوییچ چطور کار میکند.

Switch-UI-760x428

همانطوری که در تصویر بالا میبینید چند نمونه از منوهای دستگاه مشخص است مانند اخبار، فروشگاه اینترنتی نینتندو، چیزی شبیه گالری عکس، تنظیمات دسته، تنظیمات روشنایی و دکمه پاور. همینطور میتوانید ببینید که پروفایل ۳ کاربر فعال است (بالای تصویر سمت چپ) و این نشان میدهد که شما میتوانید از عکس های مختلف نینتندو عکس پروفایل خود را انتخاب کنید. این شرکت تایید کرده که Miis در سوییچ حاضر خواهد شد اما آنها نقش برجسته کمتری نسبت به Wii و Wii U دارند.

سایت بریتانیای نینتندو مشخصات بیشتری از این دستگاه منتشر کرده البته این اطلاعات جنبه‌های تکنیکی را شامل نمیشود. صفحه ۶٫۲ اینچی لمسی خازنی با شفافیت ۱۲۸۰×۷۲۰ (۷۲۰p) عرضه میشود. سوییچ در آخرین حد میتواند خروجی ۱۹۲۰×۱۰۸۰ (۱۰۸۰p) با ۶۰ فریم بر ثانیه در حالت TV داشته باشد. همانطور که قبلا هم اعلام شد یکی از مشخصات آن پردازنده Tegra است که توسط NVIDIA شخصی سازی شده. اما فقط اینکه یک پردازنده چقدر پر قدرت است نشان دهنده عملکرد آن نیست.

باتری لیتیومی سوییچ میتواند تا بیشتر از ۶ ساعت قدرت داشته باشد. اما این میتواند فرق کند و بستگی به نرم‌افزار و شرایط استفاده از آن دارد. به عنوان مثال در The Legend of Zelda: Breath of the Wild باتری این دسنگاه میتواند تا سه ساعت دوام بیاورد در حالی که یک بازی با گرافیک پایین تر بیشتر میتواند بازی شود. سه ساعت طول خواهد کشید تا باتری در حالت sleep mode کامل شارژ شود. نینتندو همچنین تکرار کرد که از کارت های SD و SDHC پشتیبانی میکند در حالی که یک بروز رسانی این قابلیت را به سوویچ میدهد که از کارت‌های SDXC با ظرفیت ۲ ترابایت پشتیبانی کند. نینتندو همچنین ابعاد دسته های Joy-Con نگهدارنده‌ و هر چیزی که در جعبه سوییچ وجود خواهد داشت را مشخص کرد.

آیا شما فکر میکنید سوییچ میتواند موفق باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید