آیا Dirt 4 را برروی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم دید؟

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹

کدمسترز (Codemasters) به تازگی خبر از معرفی عنوان Dirt 4 داده است و اعلام کرده که این بازی مورد انتظار در ماه ژوئن سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اما طرفداران کنسول‌های نینتندو و مخصوصا نینتندو سوییچ، کنجکاو هستند بدانند که آیا این عنوان برای کنسول محبوب آن‌ها نیز منتشر خواهد شد یا خیر. حال، کدمسترز سعی کرده به این سوال پاسخ بدهد.

دارن هیوارد (Darren Hayward)، طراح بازی Dirt 4 از شرکت کدمسترز به تازگی طی یک مصاحبه اشاره کرده است که بازی ممکن است برای کنسول دوگانه نینتندو سوییچ منتشر شود اما رخ دادن این اتفاق به صورت قطعی نیست و به طرفداران نباید به طور کامل امیدوار باشند. او در مصاحبه این گونه گفت:

من نسخه سوییچ بازی را پیش خرید می‌کنم و در روز اول آن را دریافت خواهم کرد اما واضح است که Dirt 4 در هنگام عرضه، برروی نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد. ما از هم‌اکنون پلتفرم‌های خود را انتخاب کرده‌ایم و فعلا چیز جدیدی برای معرفی نداریم اما من این موضوع را به کلی کنار نمی‌زنم.

هیوارد به نکته مهمی اشاره کرد و گفت که کدمسترز برای آوردن بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ، تغییرات زیادی را در بازی اعمال کند تا از ویژگی‌های منحصر به فرد کنسول سوییچ پشتیبانی کند و از آن‌ها به نوعی استفاده مفید ببرد؛ مانند کنترلرهای حسگر جوی- کان .

اطلاعات و داده‌های زیادی در دست نیست، بنابراین شما باید کنترل‌های بسیار ساده‌ای طراحی کنید که سناریو ایده آلی برای Dirt 4 محسوب نمی‌شوند. با این حال، من می‌بینم که نینتندو سوییچ قطعا تجربه‌های اتوموبیلرانی متقاعد کننده‌ای خواهد داشت.

برای کسانی که با سری Dirt آشنایی ندارند، باید بگویم که Dirt 4 یک عنوان در این سری است که پس از نسخه Dirt Rally (در سال گذشته عرضه شد) معرفی شده است. البته Dirt Rally جزء سری اصلی Dirt محسوب نمی‌شود و Dirt 3 در سال ۲۰۱۱ را می‌توان نسخه پیشین شماره چهارم خواند. طبق اطلاعاتی که شرکت کدمسترز داده است، Dirt 4 تاکید فراوانی برروی اتوموبیلرانی در محیط طبیعی خطرناک دارد و در بازی باید با این خطرات مواجه شوید. سازندگان می‌گویند که بازی در مورد هیجان، نشاط و آدرنالین است که عناصر حیاتی اتوموبیلرانی آف رود هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید