گیفت کارت
گیفت کارت

Gears of War 4 اکنون از قابلیت کراس-پلی پشتیبانی می‌کند

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲

کاربران ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان از امروز می‌توانند با یکدیگر به تجربه‌ی بخش چند نفره‌ی عنوان Gears of War 4 بپردازند.

پس از سنجش این قابلیت در سال گذشته اکنون توسعه دهنده‌ی بازی Gears of War 4، استودیو The Coalition، به صورت رسمی اعلام کرد:

کاربران ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان علی رغم تفاوت پلتفرم از امروز می‌توانند به تجربه‌ی بخش چند نفره‌ی Gears of War 4 با یکدیگر بپردازند.

بر اساس اعلامیه‌ی منتشر شده در بخش خبری سایت اکس باکس، قابلیت کراس پلی در بخش Social Quickplay در دسترس خواهد بود و کاربران بخش Core و Competitive از این قابلیت بهره‌ای نخواهند برد. The Coalition همچنین اعلام کرد که در مرحله‌ی آزمایشی متوجه شدند که کاربران کنسولی Gears of War در مقایسه با کاربران رایانه‌های شخصی درجه مهارت مشابه و نزدیک به هم را داشته و همگی تقریباً در یک سطح قرار دارند (منظور از درجه مهارت در این جا تعداد کل Kill ها، تعداد Death، امتیاز و تعداد Kill هر بازیکن است)؛ ولی با این حال توسعه دهندگان بازی سعی دارند تا رقابت بین بازیکنان در حالت‌های بازی وابسته به رتبه (Rank) به بیشترین مقدار ممکن برسد بنابراین بخش‌های ذکر شده از قابلیت کراس پلی پشتیبانی نخواهند کرد.

بیش از یازده هزار بازیکن در مرحله‌ی آزمایشی این قابلیت در سال گذشته شرکت کردند که ۹۱ درصد از آن‌ها کاربران اکس باکس وان و تنها ۹ درصد آن‌ها را کاربران رایانه‌های شخصی تشکیل می‌دادند.

The Coalition در آخر از تمامی طرفداران، و انتقادات و پیشنهادات آن‌ها تشکر کرد و آن‌ها را علت اصلی محقق شدن این رویداد دانست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید