سازنده‌ی عنوان Flappy Bird بازی رایگان جدیدی عرضه کرد

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶

در حالی که اکثر کمپانی‌های بازی سازی در حال خرج هزینه‌های سرسام آور برای تولید عناوین اعتیاد آور هستند، هرازگاهی شاهد عرضه بازی‌هایی مستقل هستیم که توجه عام را به خود جلب می‌کنند. در سال ۲۰۱۳ بود که یکی از این عناوین با نام Flappy Bird منتشر شد؛ یک بازی بسیار دشوار که توجه همگان را به سازنده‌ی ویتنامی آن، یعنی Dong Nguyen جلب کرد.

گرچه وی پس از چند ماه به خاطر عذاب وجدان و «آعتیاد آور بودن» بازی آن را از فروشگاه های گوگل و اپل جمع آوری کرد، این تجربه باعث شد به ساخت بازی‌های بیشتری بپردازد. با ساخت هفت عنوان از جمله Swing Copters وی با هشتمین بازی خود برگشته است! این عنوان که !!Ninja Spinki Challenges نام دارد، مانند دیگر بازی‌های این سازنده دارای ساختار هنری ۸-بیتی بوده و از ۶ مینی بازی مختلف تشکیل می‌شود. البته !!Ninja Spinki Challenges مانند Flappy Bird از همان ابتدا دشوار نیست اما برای به چالش کشیدن بازیکنان دارای مراحل سخت‌تر نیز می‌باشد.

این بازی رایگان بوده و هیچگونه پرداخت درون-برنامه‌ای ندارد؛ البته پس از باختن، قابلیت ادامه مرحله وجود دارد که برای این امر باید به تماشای یک تبلیغ بپردازید. این عنوان هم اکنون برای کاربران اندروید و iOS در دسترس می‌باشد.

در ادامه می‌توانید برخشی از اسکرین شات‌های گرفته شده از این بازی را مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید