تماشا کنید: تیزر تریلری از کاراکتر جدید بازی Rainbow Six Siege

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲

همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم، بسته‌ی الحاقی جدیدی برای بازی Rainbow Six Siege در راه است که Velvet Shell نام داشته و در آن یک نقشه و دو کاراکتر به این بازی اضافه خواهد شد. حال یوبیسافت تیزر تریلری از یکی از دو کاراکتر جدید منتشر کرده است که در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می‌کنیم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

همانطور که در ویدیوی کوتاه بالا مشاهده می‌کنید، این کاراکتر مرد که Jackal نام داشته دارای یک کلاه همراه با صفحه نمایشی الکتونیکی بوده که ردپای دشمنان را به وی نشان می‌دهد. گرچه هنوز معلوم نیست تا چه مدتی رد پاها قابل مشاهده بوده و آیا این قابلیت محدودیت استفاده نیز دارد یا خیر، Jackal کاراکتری چالش انگیز به نظر می‌رسد.

باید منتظر ماند تا یوبیسافت اطلاعات بیشتری از این کاراکتر رونمایی کند. شایان ذکر است هر دو اپراتور جدید از نیروهای ویژه‌ی عملیات اسپانیا یا به مخفف GEO هستند و برای افرادی که Season Pass امسال را خریداری کرده‌اند رایگان بوده اما دیگر بازیکنان از هفته‌ی بعد از عرضه قادر به خریداری آنها با پول واقعی یا درون-بازی خواهند بود.

بسته‌ی الحاقی Velvet Shell همراه با نقشه‌ای جدید نیز خواهد بود که Coastline نام داشته که ساحلی واقع در کشور اسپانیا می‌باشد و درست مانند تمامی نقشه‌های دیگر عرضه شده برای این بازی، برای همگان به صورت رایگان در دسترس خواهد گرفت.

گرچه قرار است از ۳ تا ۵ فوریه در تورنومنت Six International شاهد دمویی زنده از این بسته‌ی الحاقی باشیم، انتظار می‌رود یوبیسافت قبل از آن اطلاعات بیشتری پیرامون کاراکترهای جدید منتشر کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید