اطلاعات جدید از بروزرسانی تازه Dead Rising 4 اعلام شد

۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷

دو درجه سختی جدید، لباس های جدید و بسیاری امکانات دیگر در بروز رسانی جدید Dead Rising 4.

بازی Dead Rising 4 در دسامبر سال گذشته منتشر شد اما محتوی‌های بسیاری در سال ۲۰۱۷ برای این بازی عرضه خواهند شد. اولین بروز‌ رسانی که این بازی در سال ۲۰۱۷ دریافت خواهد کرد با محتویات زیادی از قبیل درجات سختی بیشتر و بهبود ضعف‌های گرافیکی همراه خواهد بود. این بروز رسانی در تاریخ ۳۰ ژانویه برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

اولین چیزی که این بروز رسانی جدید به همراه دارد دو درجه سختی جدید است که باعث میشود دشمنان آسیب بیشتری ببینند. هنوز برای این دو درجه سختی نامی در نظر گرفته نشده اما بیشتر شدن چالش و سختی برای بازیبازان قطعی است.

مورد بعدی بسته لباسی است که به فرانک این اجازه را میدهد که کمی مزحک به نظر برسد مانند Cammy, Zangief, Guile و M. Bison. شما قادر خواهید بود زمانی که این بروز رسانی منتشر شد این بسته‌های لباسی را در جا لباسی‌های درون بازی پیدا کنید.

این‌ موارد با یک پچ همراه خواهد بود که بسیاری از مشکلات و باگ‌هایی که توسعه دهندگان از زمان انتشار بازی با آنها رو‌ به رو بودند را رفع خواهد کرد. بسیاری از بازی‌بازان مشکلات و باگ‌های گرافیکی این بازی را به گوش توسعه دهنگان رساندند و حال آنها با این بروز رسانی قصد بهبود این مشکلات را دارند.

در پایان این بازی یک نسخه آزمایشی دریافت خواهد کرد که در کنار تمام چیز‌هایی که گفته شد به عرضه خواهد رسید. این نسخه آزمایشی به بازیباز این اجازه را میدهد که یک ساعت به طور کاملا مجانی بازی کند که میتوان هم در بخش تک نفره و هم چند نفره آن را تقسیم کرد. علاوه بر این بازیباز اگر قصد خرید نسخه کامل را داشته باشد تمام دستاوردهایی که در این نسخه آزمایشی بدست میاورد را میتواند به نسخه کامل این بازی منتقل کند.

Dead Rising 4 هم‌اکنون برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. اگر چه نظرات در مورد این بازی بستگی به این دارد که از چه کسی سوال کنید اما لذت بخش بودن تجربه آن غیر قابل انکار است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • گیم پلی بازی فوق العاده هست به تمام دوستاران سبک زامبی محور این بازی رو پیشنهاد میکنم این قدر کشتن زامبی ها شیرین هست که گذر زمان رو حس نمیکنید کل محیط بازی رو میتونید با اسکیت بچرخین و زامبی بکشید In Love In Love

  0
  0
  • dnyal.pv گفت:

   محمدرضاجان Dead Rising عنوان مورد علاقه من هم هست In Love تنها ایرادی که میتونم به این بازی بگیرم نبود یک داستان هدف و قویه. با گیمپلی این بازی ساعت ها سرگرم میشم، گرافیک عالیه، صداگذاری خوب و … باس فایت های این بازی هم خیلی بازیباز رو عصبی میکنن Sarcasm Rolls Eyes لامصبا نمیمیرن Really Angry

   0
   0