بسته‌بندی مخصوص ۱۵ سالگی برای Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix

۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۶

شعبه ژاپنی فروشگاه آنلاین اسکوئر اینیکس به مناسبت ۱۵ سالگی سری عناوین Kingdom Hearts، عنوان Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix را در بسته بندی مخصوصی عرضه خواهد کرد.

این بسته بندی شامل جعبه‌ ۱۵ سالگی سری Kingdom Hearts بوده، که به علاقمندان اجازه می‌دهد تا هر دو عنوان Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix و Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue را در کنار یکدیگر نگهداری کنند.

در ادامه می‌توانید تصویر بیرونی این جعبه را مشاهده کنید که شامل تصاویر هنری از عناوین Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix و Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue است.

درون این جعبه شامل دو مکان خالی برای قرار‌گیری بازی‌های Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix و Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter بوده و همچنین با تصاویر هنری از شخصیت‌های این عناوین زینت بخشیده شده است.

این بسته‌بندی جعبه کلی نیز داشته که طراحی ساده‌ای بر روی آن نقش بسته و لوگوی ۱۵ سالگی سری نیز در سمتی از آن قرار گرفته است.

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix قرار است در تاریخ ۹ مارس در ژاپن، ۲۸ مارس در آمریکای شمالی و ۳۱ مارس در اروپا، به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید