عنوان Resident Evil 7 تابه‌حال ۲.۵ میلیون نسخه به فروشگاه‌ها ارسال کرده است

۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۴

بازی موفق و تازه به انتشار رسیده Resident Evil 7، تابه‌حال ۲.۵ میلیون نسخه به فروشگاه‌ها ارسال کرده، طبق اعلام کپکام کل سری تا به‌حال ۷۵ میلیون نسخه به‌فروش رسانده است.

به تازگی شرکت کپکام(Capcom) خبر و آمار جدیدی در مورد فروش بازی تازه به انتشار رسیده Resident Evil 7، منتشر کرده است که طبق این آمار، ۲.۵ میلیون نسخه فیزیکی از بازی به فروشگاه‌ها ارسال شده، توجه داشته باشید که این مقدار نشان‌ دهنده فروش بازی نبوده. کپکام از فروش آغازین Resident Evil 7 راضی بوده است. همان‌طور که می‌دانید بازی Resident Evil 7 این‌بار به سلیقه و نظر هواداران قدیمی این سری توجه کرده و به ریشه قدیمی خود یعنی سبک ترس و بقا بازگشته است که توانسته نظر منتقدان به خود جلب کند.

فروش کل نسخه‌های این سری بازی محبوب تابه‌حال ۷۵ میلیون واحد بوده است که کپکام انتظار دارد این رقم بالاتر هم برود. عنوان Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه یعنی ۳ روز پیش برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ به انتشار رسید. طبق گفته سازندگان، آنان انتظار دارند این بازی تا قبل از پایان سال مالی(۳۱ مارس، ۲۰۱۷)، فروش ۴ میلیونی را داشته باشد.

نسخه های قبلی این سری بازی یعنی عناوین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 هر کدام فروش ۷٫۱ و ۶٫۶ میلیونی داشته‌اند که از پرفروش‌ترین نسخه‌های این سری بازی مجبوب یاد می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید