احتمال عرضه‌ی Guilty Gear Xrd Rev 2 در آمریکای شمالی

۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳

شرکت Aksys به صورت رسمی تائید کرد که بازی ۲ بعدی مبارزه‌ای Guilty Gear Xrd Rev 2 ساخته‌ی استودیوی Arc System Works، بهار امسال برای پلتفرم‌های مقصدش در کشور ژاپن عرضه خواهد شد. اخیراً صحبت‌هایی در خصوص احتمال عرضه‌ همزمان این بازی برای مناطق غربی از جمله آمریکای شمالی، مطرح شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این شرکت اخیراً به صورت رسمی اعلام کرده است که Guilty Gear Xrd Rev 2 یکی از بازی‌های حاضر در رویداد EVO امسال (۲۰۱۷ میلادی) خواهد بود. اما بیان جمله‌ی «اعلامیه‌های رسمی بیشتر از Guilty Gear Xrd Rev 2 در هفته‌های آتی منتشر خواهد شد»، باعث به وجود آمدن حدس و گمان‌هایی بین علاقه‌مندان در خصوص عرضه‌ی این بازی در مناطق غربی به غیر از ژاپن، شده است. که البته هنوز در این مورد اطمینان کافی نداریم و تنها احتمال تحقق این امر وجود دارد.

بازی نامبرده، دنباله‌ی رسمی عنوان Guilty Gear Xrd Revelator است که چندی پیش از آن رونمایی شد و قرار است علاوه بر رفع مشکلات نسخه‌ی قبلی خود، شامل ویژگی‌ها و مبارزات جدید باشد. همانطور که پیشتر اشاره شد، Guilty Gear Xrd Rev 2 قرار است در بهار سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴ و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید