بازی Mobius Final Fantasy در ۶ فوریه برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

8 بهمن 1395 - 12:28

سال گذشته میلادی بود که بازی رایگان Mobius Final Fantasy برای گوشی‌های همراه عرضه شد و نقدهای متوسطی دریافت کرد اما به لطف داستان زیبا و گرافیک بالا توانست توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند. حال سازنده این عنوان، Square Enix اعلام کرده است این بازی به زودی به لطف دریافت پورت کامپیوتر باز هم پیشرفت خواهد کرد. این بازی درست یک روز قبل از نسخه بازسازی شده‌ی Final Fantasy VII منتشر خواهد شد و دارای رویدادی مشترک با آن خواهد بود که در ادامه درباره آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Mobius Final Fantasy در ۶ فوریه در فروشگاه استیم منتشر خواهد شد که مانند نسخه گوشی‌های همراه، رایگان خواهد بود.

گرافیک نسخه کامپیوتر این بازی برای افرادی که عادت به تجربه عنوان‌های AAA امروزی با سیستم قوی را دارند شگفت انگیز نخواهد بود اما به هر حال نسبت به نسخه اندروید و iOS پیشرفت داشته و به گفته Square Enix بر روی ۶۰ تا ۱۲۰ فریم در ثانیه اجرا می‌شود. البته یکی از بهترین ویژگی‌های بازی قابلیت انتقال فایل‌های ذخیره بین دو نسخه کامپیوتر و گوشی می‌باشد.

داستان این بازی توسط Yoshinore Kitase و Kazushige Nojima ساخته شده که ساخت داستان عنوان Final Fantasy VII را برعهده داشته و در حال حاضر نیز در حال کار بر روی نسخه بازسازی شده آن هستند. همانطور که گفته شد درست یک روز پس از عرضه این بازی در فروشگاه استیم، عنوان بازسازی شده‌ی Final Fantasy VII نیز عرضه خواهد شد که طی رویدادی همراه خود کاراکتر Cloud را به Mobius Final Fantasy اضافه می‌کند.

مدیر پروژه این بازی در وبسایت رسمی Square Enix اعلام کرد تیم طراحی نسخه بازسازی Final Fantasy VII فایل‌های سه بعدی این عنوان را با آنها به اشتراک گذاشته که شامل کاراکترهای Cloud ، Guard Scorpion و Mako Reactor می‌شود. وی همچنین اشاره کرد فایل‌های گرافیکی Mobius Final Fantasy ابتدا با کیفیت بالا ساخته شده و سپس برای نسخه گوشی‌های همراه فشرده سازی شده‌اند، بنابراین بازیکنان این عنوان را با گرافیک اوریجینال ساخته شده تجربه خواهند کرد.

طبق گزارشات قبلی، عنوان بازسازی شده‌ی Final Fantasy 7 به صورت قسمت به قسمت عرضه خواهد شد اما طول هر قسمت به اندازه یک بازی کامل خواهد بود، همچنین Square Enix یک سیستم مبارزه‌ای جدیدی طراحی کرده و احتمالا شاهد تغییراتی در داستان اصلی نیز خواهیم بود. این بازی در حال ساخت برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید