هیدئو کوجیما به متفاوت بودن Death Stranding اشاره دارد

۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶

عنوان جدید هیدئو کوجیما با نام Death Stranding، هنوز در مراحل ابتدایی توسعه‌اش قرار دارد ولی با این حال، این موضوع باعث نمی‌شود که کوجیما به‌عنوان کارگردان، صحبت‌های بیشتری درباره‌ی آن انجام ندهد.

کوجیما در طول مصاحبه‌ی جدیدش با BBC Newsbeat، اول از همه گفته است که طرفداران در مواجه با Death Stranding، چه احساسی خواهند داشت:

ما می‌خواهیم که این عنوان، بدین صورت باشد که بازیکنان به راحتی ترغیب به تجربه‌اش شوند و سپس بعد از گذشت یک یا دو ساعت، تازه با نکاتی جالب و متفاوت روبه‌رو شوند. این بازی مانند بازی‌هایی که قبلاً بازیکنان آن‌ها را تجربه کرده‌اند نیست.

گروه‌های موسیقی خوبی که آثارشان در یاد مردم می‌ماند، اغلب ریسک‌پذیر هستند. آن‌ها همیشه نسبت به آلبوم‌های قبلی خود، به موزیک‌هایشان تنوع می‌بخشند و مدام به فکر ایجاد تغییر و تحول و ارائه‌ی آثار جدید هستند.

این گروه‌ها، شاید در این راهی که در پیش گرفته‌اند، برخی از طرفداران‌شان را از دست بدهند ولی با این حال، افراد جدیدی را نیز جذب آثار خود می‌کنند. من می‌خواهم که در عنوان جدیدم، چنین رویکردی داشته باشم.

علاوه بر این‌ها، کوجیما نظر خود راجع به آینده‌ی نه‌چندان دور صنعت سرگرمی را به اشتراک گذاشته است:

امروزه، مردم زندگی پُرمشغله‌ای دارند و زمان انتخاب بازی یا وسیله‌ی سرگرمی رو به کاهش است. همچنین اکثر مردم مشتاق نوعی از بازی یا سرگرمی هستند که عناصر مختلف را با هم ترکیب کند.

اگر ما فقط یک بازی معمولی ارائه دهیم، به احتمال زیاد تعداد کمتری از مردم آن را برای سرگرمی خود انتخاب می‌کنند. آن‌ها عناوینی را ترجیح می‌دهند که اشکال مختلفِ سرگرمی را با هم ترکیب کرده و در خود جای داده باشند. ما باید برروی این موضوع تمرکز کنیم.

از اخبار جدید Death Stranding، می‌توان به صحبت کردن کوجیما از رابطه‌ی دوستی‌اش با نورمن ریدس، عدم حضور گیلرمو دل تورو در ساخت بازی و استفاده کردن کوجیما از همکاران قدیمی خود برای ساخت آن اشاره کرد. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور بازیگر نقش کوایت MGS V در Death Stranding در فضای مجازی دست به دست شده‌اند. این عنوان در تاریخ نامشخصی برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید