گیفت کارت
گیفت کارت

رویداد امتیاز دوبرابر برای دو عنوان CoD: Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered

۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۵

کمپانی اکتیویژن (Activision) از رویداد امتیاز دوبرابر دو بازی Call of Duty: Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered خبر داد. همانطور که این شرکت در توییتر خود اعلام کرد، رویداد بازی Infinite Warfare از امروز شروع شده که تا یک هفته ادامه خواهد داشت و در روز جمعه، سوم فوریه پایان خواهد یافت. رویداد امتیاز دوبرابر شامل امتیاز معمولی و امتیاز اسلحه خواهد بود.

رویداد Modern Warfare Remastered نیز از فردا آغاز شده اما تنها برای یک آخر هفته در نظر گرفته شده است و در روز دوشنبه، ۳۰ ژانویه پایان خواهد یافت. رویداد امتیاز دوبرابر این بازی تنها شامل امتیاز معمولی خواهد شد.

این رویدادها تنها چند روز قبل از انتشار اولین بسته الحاقی بازی Infinite Warfare با نام Sabotage شروع خواهند شد. این بسته الحاقی در ۳۱ ژانویه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد که شامل نقشه‌های جدید چندنفره و محتوای بخش زامبی‌ها خواهد بود. برای اطلاع بیشتر از بسته الحاقی Sabotage به این مطلب مراجعه کنید.

طی خبری دیگر نیز گرچه عنوان Infinite Warfare به هنگام عرضه از بازی قبلی این سری یعنی Black Ops III نسخه‌ی فیزیکی کمتری فروخت، این فرانچایز پرفروش ترین سری بازی برای کنسول در سال ۲۰۱۶ اعلام شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید