نسخه غربی Accel World VS. Sword Art Online تایید شد

۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۲

شرکت باندای نامکو تایید کرد که نسخه غربی Accel World VS. Sword Art Online، تابستان پیش‌رو در آمریکای شمالی و اروپا برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد. نسخه آمریکای شمالی این عنوان تنها به صورت دیجیتالی عرضه شده، در حالی که دارندگان پلی‌استیشن ۴ در اروپا توانایی خرید این عنوان به صورت فیزیکی را نیز خواهند داشت.

شایان ذکر است که تصاویر منتشر شده توسط باندای نامکو نشان دهنده نسخه‌ای از این عنوان برای شبکه استیم نیز بوده، اما این شرکت در توضیحات خود در مورد عرضه یا عدم عرضه نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان چیزی نگفته است. در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی شرکت باندای نامکو پیرامون عنوان Accel World VS. Sword Art Online را مطالعه کنید.

توضیحات کلی

جهان‌های Svart Alfheim و Accelerated World در حال ترکیب با یکدیگر هستند. در میان این هرج و مرج‌، شخصیت Yui گم شده و Kirito  برای پیدا کردن او باید ۷ پادشاه خالص دنیای Accelerated World را به چالش بکشد. بازیکنان از هر دو گروه در جنگ دنیا‌ها گرد هم آمده، جایی که در آن قویترین اعضای دو گروه Burst Linkers و ALO ماموریت دارند تا Yui را از دست Personna Babel نجات دهند.

ویژگی‌ها

  • به دنیای Accelerated World خوش آمدید – انیمه کلاسیک و محبوب Accel World به غرب آمده و شامل شخصیت‌های بسیاری از انیمه و رمان‌ها خواهد بود.
  • به آسمان بروید – با استفاده از سیستم پرواز پری‌ها از سری Alfheim Online، بازیکنان می‌توانند آزادی پرواز و مبارزات هوایی را تجربه کنند.
  • داستانی جدید از استاد داستان‌های ترکیبی تکنولوژی/فانتزی – دنیاها با یکدیگر درگیر می‌شوند، در حالی که شخصیت‌های دو سری موفق آقای رکی کاواهارا (Reki Kawahara)، در داستانی کاملا جدید کنار یکدیگر جمع شده تا با سفر در زمان شخصیت Yui را نجات دهند.
  • بهترین‌های دو دنیا – با ترکیب قدرت‌ها، گروه سه نفره خود را از میان شخصیت‌های محبوبتان از دو دنیای Accel World (سرعت/تکنیک‌های مخصوص) و Sword Art Online (پرواز/جادو) انتخاب کنید.
  • اتحاد برای مبارزه – با دوستان خود هم تیمی شده یا رقبایتان را در بخش‌های جذاب آنلاین به چالش بکشید. (پشتیبانی از حداکثر ۴ بازیکن)

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

   

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید