تماشا کنید: تاکتیک‌های عنوان Sniper Ghost Warrior 3

۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹

امروز شرکت سی‌آی – تیم توسعه‌دهنده عنوان‌های Sniper: Ghost Warrior و Lords of the Fallen – اولین قسمت از ویدئوهای مهارت‌های تک‌تیراندازی که در دو قسمت تهیه شده اند را منتشر کرد.

این سری ویدئو‌های نشان دهنده مهارت‌ها، مربوط به عنوان Sniper Ghost Warrior 3 است که در چند ماه آینده عرضه خواهد شد.

در این گیم‌پلی که تنها ۳ دقیقه و ۳۱ ثانیه است، بیشتر در مورد نحوه درجه‌بندی و تنظیم نشانه و نحوه موقعیت گزینی و همچنین بیشتر درمورد پهپادهای مورد استفاده در این عنوان، اطلاعات کسب می‌کنیم.

اولین چیز، تنظیم نشانه است. برای اینکه بخواهیم یک تک‌تیرانداز ماهر و تاثیرگذار باشیم، اولین قدم این است تا فاصله خود را با هدف بررسی کنیم و سپس، بلندی نشانه اسلحه خود را نیز بر اساس این فاصله تنظیم کنیم تا سقوط گلوله را جبران کند. برای این عمل همچنین باید شاخص میزان باد را نیز بررسی کنیم، زیرا باد بر گلوله تاثیر می‌گذارد و آن را مقداری به چپ یا راست منحرف می‌کند. بعد از انجام این کارها می‌توانید مستقیم به سمت سر هدفتان شلیک کنید.

بعد از این‌که مرحله یادگیری تنظیمات را گذراندید، نوبت به یادگیری موقعیت گزینی مؤثر می‌رسد. موقعیت گزینی برای یک تک‌تیرانداز خیلی مهم است. هم‌چنین شما با یک موقعیت گزینی خوب از محیط اطراف نیز به طور مؤثر، بیشترین استفاده را خواهید کرد. شما می‌توانید با استفاده از محیط اطراف، نوسانات اسلحه و نشانه‌گیری را تا حد ممکن پایین بیاورید؛ همین‌طور که این تاثیرات را می‌شود با نشستن و دراز کشیدن نیز اعمال کرد. گلوله اسلحه تک‌تیرانداز نیز می‌تواند به دو هدف متوالی نفوذ کند، و این نیازمند به موقعیت گزینی درست شما است که موقعیت شما نسبت به اهداف‌تان چگونه باشد و آن‌ها را به صف کنید. شما همچنین در این عنوان چند نوع گلوله به عنوان تجهیزات به همراه دارید که می‌توانند در موقعیت‌های مختلف به شما کمک کنند تا هدف خود را بهتر و راحت تر نابود کنید.

در آخر (حداقل در این ویدئو)، پهپاد دستی و شیک شما را بررسی می‌کنیم. شما به عنوان یک جنگجوی خوب باید قبل از نفوذ به هر منطقه‌ای، آنرا کاملا بررسی کنید و برای حمله برنامه‌ریزی کنید. به عنوان مثال، پهپاد می‌تواند موقعیت دشمنان‌تان، وسایل خرابکاری آنها، دفاع آنها و همچنین وسایل نقلیه آنها را شناسایی کند و آن‌ها را علامت گذاری کند. این پهپاد طراحی شده است تا در ارتفاع کم پرواز کند و به شما این فرصت را بدهد تا تمامی نقاط ضعف محل اردوی دشمنان‌تان را متوجه شوید؛ فقط مراقب باشید که آنها متوجه حضور پهپادتان در آن منطقه نشوند.

متن زیر، متنی است که به همراه ویدئو منتشر شده است:

عنوان Sniper Ghost Warrior 3 داستان برادری، میهن پرستی و خیانت است، در عنوانی که به شما کامل‌ترین تجربه تک‌تیرانداز بودن را می‌دهد. نقش یک تک‌تیرانداز آمریکایی به نام Jonathan North را بپذیرید. او کسی است که به مناطق شمال گرجستان اعزام می‌شود؛ کشوری که درگیر یک جنگ داخلی خون بار است. محیط جهان‌باز بزرگ این عنوان را با آب و هوای پویا و همچنین چرخه‌ی روز و شب آن، کشف کنید. این تغییرات محیطی و ویژگی محیط این عنوان در بازی و همچنین تصمیم گیری بازیکنان تاثیرات زیادی خواهد گذاشت. سلاح‌ها، تجهیزات، تجهیزات جانبی، وسایل نقلیه و پهپاد خود را هرگونه که دوست دارید تغییر بدهید و از یکی از سه حالت اصلی این عنوان یعنی حالت Sniper و حالت Ghost و همچنین حالت Warrior استفاده کنید.

عنوان Sniper Ghost Warrior 3 قرار است تا در تاریخ ۴ آوریل ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه شود.

شما می‌توانید ویدئو جدید و مفید منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید