نسخه‌ رایانه‌های شخصی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom معرفی شد

۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰

شرکت بازی‌سازی لِول-۵ (Level-5) امروز تائید کرد که جدیدترین ساخته‌ی آن‌ها یعنی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom، در کنار پلی‌استیشن ۴ برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

مدیرعامل شرکت مذکور، آکیهیرو هینو (Akihiro Hino)، در جریان مصاحبه‌ی طولانیش با وب‌سایت گیم‌اسپات، وجود نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom را تائید کرد و گفت:

داشتن نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی به این معنی است که این بازی برای بازیکنان بیشتری در دسترس قرار خواهد گرفت. به عنوان طرفدار سبک نقش آفرینی وسترنی، من فکر می‌کنم که بازی‌های ما باید تجربه‌ی مشابه بزرگی را با استفاده از چیزهایی (المان‌هایی) مانند جهان باز بودن گیم‌پلی و سیستم‌های نبرد بدون استرس، ارائه دهد.

هینو در ادامه در خصوص میراث و تاثیر فیلم‌های استودیوی جیبلی (Ghibli) بر بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom نیز بیان داشت:

فیلم‌های استودیوی جیبلی بیشتر با [مضمون] خانواده در ارتباط هستند، و از زمانی که ما همکاری خود را با این استودیو در بازی‌های قبلی‌مان آغاز کردیم، من واقعاً تمرکز بر مضمون خانواده را خواستار بوده‌ام.

به نظر می‌رسد که استودیوی لول-۵ اینبار تصمیم گرفته تا بازی خود را مناسب برای بازارهای جهانی بسازد و تنها بر روی بازار ژاپن تمرکز نکند. هینو پیرامون این هدف اظهار داشت:

ما اینبار واقعاً می‌خواهیم که بر بازار جهانی تمرکز کنیم. برای مثال، در بازی نخست ما شخصیتی را داشتیم که به انجام عمل مانزای می‌پرداخت. اما از آنجایی که بازی به صورت همزمان برای مخاطبین ژاپنی و غربی منتشر شد، ما در خصوص بومی‌سازی بازی‌های خود تصمیمات جدیدی را اتخاذ کردیم و تلاش می‌کنیم که تا حد امکان بازی‌هایمان برای بیشتر فرهنگ‌ها قابل درک باشد.

ناشر Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom، یعنی باندای نامکو (Bandai Namco)، تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نکرده و تنها اشاره داشته که این بازی در زمان نامشخصی در سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های مقصدش منتشر خواهد شد. همانطور که اشاره کردیم، پلتفرم‌های مقصد این بازی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید